Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Jerzy Brzęczek: Jestem spokojny2018-11-15 22:09:00

– Oczywiście, że jeżeli drużyna przegrywa, to mogą być powody do niepokoju. Patrząc jednak jak prezentowaliśmy się w drugiej połowie, mimo że straciliśmy bramkę po prostym błędzie, to zespół dążył do tego, żeby przechylić to na swoją korzyść. Mieliśmy sytuacje, których nie zdołaliśmy wykorzystać – powiedział na konferencji prasowej po meczu Polska - Czechy trener Jerzy Brzęczek.


– Dogodna była okazja Roberta Lewandowskiego, ale piłka podskoczyła i nie mógł skierować jej do bramki. Były także inne zagrożenia z naszej strony. Było zaangażowanie, determinacja i piłkarska złość. Zawodnicy chcieli za wszelką cenę wyrównać.


– Zdajemy sobie sprawę z tego, że na chwilę obecną defensywa to element do największej poprawy. Trzeba zwrócić uwagę, że zawodnicy w obronie są inni i ciężko jest w szybkim tempie zastąpić poprzedników. Wiemy o tym, że to nasz problem. Jeśli dojdą kontuzje tych piłkarzy, którzy są silnymi punktami, to pokazuje jak duże jest to zmartwienie.


– Na pewno nie jestem zadowolony z efektów jakie mamy. Po tym meczu jestem jednak pozytywnie nastawiony i spokojny o to, że ta reprezentacja będzie skuteczna. Najważniejsze są teraz kwalifikacje mistrzostw Europy. Wszyscy zdajemy sobie sprawę i każdy z nas ma świadomość, że przebudowa musiała nastąpić. W pięciu meczach nie zagraliśmy na zero z tyłu. Defensywa to nasza bolączka, ale jestem spokojny. Na pewno będziemy szukać rozwiązań. Mam nadzieję, że zawodnicy, którzy są obecnie kontuzjowani, będą do naszej dyspozycji wiosną.


pzpn.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty