Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Michał Probierz: Wiemy, jaki mecz nas czeka2018-10-05 18:36:00

- Derby zawsze dodają smaczku rozgrywkom. Rywal ma stabilny zespół, lecz my gramy coraz lepiej i za wszelką cenę będziemy chcieli wygrać - powiedział trener Cracovii, Michał Probierz, przez Derbami Krakowa.


Michał Probierz:

- Po dwóch ostatnich meczach zaczynamy wchodzić na nowe, lepsze tory. Szkoda nam spotkania w Sosnowcu - w zespole widać duże niezadowolenie, mogliśmy ten mecz wygrać. Kontuzjowani zawodnicy powoli wracają do treningów. W wypadku Airama Cabrery decyzję o tym, czy znajdzie się w osiemnastce meczowej, podejmiemy dopiero w dniu meczu.


- Wiemy, jaki mecz nas czeka. Derby zawsze dodają smaczku rozgrywkom. Rywal ma stabilny zespół, lecz my gramy coraz lepiej i za wszelką cenę będziemy chcieli wygrać. Chcemy wyeliminować atuty Wisły i odbić się od dna, by jak najszybciej wydostać się do środkowej strefy. Pracujemy w różnych wariantach. U zawodników widać koncentrację i zaangażowanie na treningach - niektórzy mają ciężko, by dostać się do meczowej osiemnastki. Ciężką i sumienną pracą mogą jednak do niej wejść.


cracovia.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty