Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Bezbramkowy remis z Grecją2015-06-17 05:59:00

Piłkarska reprezentacja Polski zremisowała we wtorek z Grecją 0-0 w meczu towarzyskim na PGE Arena Gdańsk.

Polska - Grecja 0 0

Sędziował Alain Bieri (Szwajcaria), a wskutek kontuzji arbitra od 30. minuty Marcin Borski (Polska). Żółta kartka: Stafylidis (Grecja). Widzów 37 192.

POLSKA: Artur Boruc (46 Wojciech Szczęsny) – Thiago Cionek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Marcin Komorowski – Jakub Błaszczykowski (60 Sławomir Peszko), Karol Linetty (60 Krzysztof Mączyński), Piotr Zieliński (60 Sebastian Mila), Ariel Borysiuk (86 Łukasz Szukała), Kamil Grosicki – Arkadiusz Milik (78 Maciej Rybus).

GRECJA: Stefanos Kapino – Konstantinos Stafylidis, Sokratis Papastathopoulos (46 Efstathios Tavlaridis), Evangelos Moras, Loukas Vyntra – Kontantinos Katsouranis (90+3 Andreas Samaris), Alexandros Tziolis, Panagiotis Tachtsidis, Taxiarchis Fountas (77 Dimitrios Kolovos) – Sotiris Ninis (71 Ioannis Fetfatzidis) - Nikolaos Karelis (60 Konstantinos Mitroglou).

Pomimo wielu prób biało-czerwoni nie zdołali pokonać Stefafnosa Kapino. Największą szansę na zdobycie gola miał w pierwszej połowie Arkadiusz Milik, jednak piłka po jego strzale głową odbiła się od poprzeczki.

To dziesiąty mecz reprezentacji Polski, w którym nie dała się pokonać. Ostatnią porażkę biało-czerwoni zanotowali 5 marca 2014 roku ze Szkocją na Stadionie Narodowym.