Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka ręczna > I liga mężczyzn > Wiadokosci I liga mężczyzn
I LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA B: wyniki, tabela, terminarz2010-03-07 15:01:00 TC

TERMINARZ I LIGI MĘŻCZYZN GRUPA B

 

ZOBACZ TABELĘ I LIGI PIŁKARZY RĘCZNYCH

1. kolejka - 19-20 września

AZS AWF Biała Podlaska - ChKS Łódź 29-34


Siódemka Miedź Legnica - Olimpia Piekary 32-25


Stal Mielec - BKS Bochnia 41-18


Wisła Sandomierz - MTS Chrzanów 26-26


AZS Politechnika Radomska - ASPR Zawadzkie 29-23


Gwardia Opole - KSSPR Końskie 20-23

 

2. kolejka - 26-27 września

ChKS Łódź - KSSPR Końskie 27-21


ASPR Zawadzkie - Gwardia Opole 23-19


MTS Chrzanów - AZS Politechnika Radomska 29-24


BKS Bochnia - Wisła Sandomierz 34-27


Olimpia Piekary - Stal Mielec 25-38


AZS AWF Biała Podlaska - Siódemka Miedź Legnica 27-38

3. kolejka - 3-4 października

Siódemka Miedź Legnica - ChKS Łódź 27-25


Stal Mielec - AZS AWF Biała Podlaska 44-24


Wisła Sandomierz - Olimpia Piekary 37-35


AZS Politechnika Radomska - KS Bochnia 29-30


Gwardia Opole - MTS Chrzanów 26-29


KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 32-30

4. kolejka - 10-11 października

ChKS Łódź - ASPR Zawadzkie 23-29


MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 22-25


BKS Bochnia - Gwardia Opole 28-37


Olimpia Piekary - AZS Politechnika Radomska 29-22


AZS AWF Biała Podlaska - Wisła Sandomierz 34-29


Siódemka Miedź Legnica - Stal Mielec 36-37

5. kolejka - 17-18 października

Stal Mielec - ChKS Łódź 41-21


Wisła Sandomierz - Siódemka Miedź Legnica 28-35


AZS Politechnika Radomska - AZS AWF Biała Podlaska 32-15


Gwardia Opole - Olimpia Piekary 28-36


KSSPR Końskie - BKS Bochnia 32-32


ASPR Zawadzkie - MTS Chrzanów 32-29

6. kolejka - 24 października

ChKS Łódź - MTS Chrzanów 29-22


BKS Bochnia - ASPR Zawadzkie 31-41


Olimpia Piekary - KSSPR Końskie 29-26


AZS AWF Biała Podlaska - Gwardia Opole 22-21


Siódemka Miedź Legnica - AZS Politechnika Radomska 29-31


Stal Mielec - Wisła Sandomierz 42-27

7. kolejka - 7-8 listopada

Wisła Sandomierz - ChKS Łódź 30-23


AZS Politechnika Radomska - Stal Mielec 26-42


Gwardia Opole - Siódemka Miedź Legnica 15-34


KSSPR Końskie - AZS AWF Biała Podlaska 31-28


ASPR Zawadzkie - Olimpia Piekary 38-25


MTS Chrzanów - BKS Bochnia 30-26

8. kolejka - 14-15 listopada

ChKS Łódź - BKS Bochnia 39-33 (19-17)


Olimpia Piekary - MTS Chrzanów 36-26 (19-13)


AZS AWF Biała Podlaska - ASPR Zawadzkie 17-28 (9-13)


Siódemka Miedź Legnica - KSSPR Końskie 38-27 (21-12)


Stal Mielec - Gwardia Opole 39-24 (18-13)


Wisła Sandomierz - AZS Politechnika Radomska 30-27 (14-12)

 

9. kolejka - 21 listopada

AZS Politechnika Radomska - ChKS Łódź 34-35 (16-19)


Gwardia Opole - Wisła Sandomierz 33-22 (18-10)


KSSPR Końskie - Stal Mielec 34-35 (18-16)


ASPR Zawadzkie - Siódemka Miedź Legnica 25-35 (10-16)


MTS Chrzanów - AZS AWF Biała Podlaska 33-36 (14-18)


BKS Bochnia - Olimpia Piekary 36-31 (21-13)

 

10. kolejka - 5-6 grudnia

ChKS Łódź - Olimpia Piekary 29-29 (14-17)


AZS AWF Biała Podlaska - BKS Bochnia 26-31 (12-16)


Siódemka Miedź Legnica - MTS Chrzanów 36-26 (16-16)


Stal Mielec - ASPR Zawadzkie 45-35 (20-20)


Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 30-39 (15-19)


AZS Politechnika Radomska - Gwardia Opole 25-24 (11-11)

 

11. kolejka - 12-13 grudnia

Gwardia Opole - ChKS Łódź 30-26 (12-14)


KSSPR Końskie - AZS Politechnika Radomska 32-24 (15-9)


ASPR Zawadzkie - Wisła Sandomierz 32-24 (15-9)


MTS Chrzanów - Stal Mielec 37-46 (18-23)


BKS Bochnia - Siódemka Miedź Legnica 26-39 (8-21)


Olimpia Piekary - AZS AWF Biała Podlaska 28-25 (16-12)

12. kolejka - 9 stycznia 2010

ChKS Łódź - AZS AWF Biała Podlaska 27-28 (14-15)


Olimpia Piekary  - Siódemka Miedź Legnica 32-32 (16-19)


BKS Bochnia - Stal Mielec 23-35 (13-20)


MTS Chrzanów - Wisła Sandomierz 36-27 (17-14)


ASPR Zawadzkie - KŚ AZS Politechnika Radomska 33-22 (17-13)


KSSPR Końskie - Gwardia Opole 31-28 (15-11)

13. kolejka - 16 stycznia

KSSPR Końskie - ChKS Łódź 29-24 (13-10)


Gwardia Opole - ASPR Zawadzkie 20-23 (11-10)


AZS Politechnika Radomska - MTS Chrzanów 30-25 (16-13)


Wisła Sandomierz - BKS Bochnia 38-29 (18-17)


Stal Mielec - Olimpia Piekary 43-30 (16-11)


Siódemka Miedź Legnica - AZS AWF Biała Podlaska 34-22 (15-13)

 

14. kolejka - 30-31 stycznia

ChKS Łódź - Siódemka Miedź Legnica 21-38 (13-19)


AZS AWF Biała Podlaska - Stal Mielec 32-35 (13-18)


Olimpia Piekary - Wisła Sandomierz 43-40 (21-18)


BKS Bochnia - KŚ AZS Politechnika Radomska 28-30 (11-13)


MTS Chrzanów - Gwardia Opole 25-29 (15-16)


ASPR Zawadzkie - KSSPR Końskie 45-30 (21-16)

 

15. kolejka - 6-7 lutego

ASPR Zawadzkie - ChKS Łódź 34-32 (17-13)


KSSPR Końskie - MTS Chrzanów 33-23 (18-14)


Gwardia Opole - BKS Bochnia 28-32 (11-10)


AZS Politechnika Radomska - Olimpia Piekary 28-35 (13-17)


Wisła Sandomierz - AZS AWF Biała Podlaska 31-30 (15-17)


Stal Mielec - Siódemka Miedź Legnica 37-30 (20-10)

16. kolejka - 20-21 lutego

ChKS Łódź - Stal Mielec 30-42 (13-23)


Siódemka Miedź Legnica - Wisła Sandomierz 35-24 (19-11)


AZS AWF Biała Podlaska - AZS Politechnika Radomska 27-29 (16-13)


Olimpia Piekary  - Gwardia Opole 23-25 (14-11)


BKS Bochnia - KSSPR Końskie 30-34 (8-17)


MTS Chrzanów - ASPR Zawadzkie 30-28 (13-14)

 

17. kolejka - 6-7 marca

MTS Chrzanów - ChKS Łódź  33-29 (19-14)


ASPR Zawadzkie - BKS Bochnia 38-30 (19-13)


KSSPR Końskie - Olimpia Piekary    37-35 (24-20)


Gwardia Opole -  AZS AWF Biała Podlaska 32-24 (16-12)


AZS Politechnika Radomska - Siódemka Miedź Legnica 28-32 (15-15)


Wisła Sandomierz - Stal Mielec  28-39 (14-17)

18. kolejka - 13-14 marca

ChKS Łódź - Wisła Sandomierz 33-32 (15-12)


Stal Mielec - AZS Politechnika Radomska 36-31 (17-17)


Siódemka Miedź Legnica - Gwardia Opole 35-25 (18-10)


AZS AWF Biała Podlaska - KSSPR Końskie 28-37 (10-17)


Olimpia Piekary  - ASPR Zawadzkie 25-34 (13-8)


BKS Bochnia - MTS Chrzanów 30-29 (15-14)

19. kolejka - 27-28 marca

BKS Bochnia - ChKS Łódź 30-25 (12-10)


MTS Chrzanów - Olimpia Piekary 34-33 (19-20)


ASPR Zawadzkie - AZS AWF Biała Podlaska 42-30 (24-17)


KSSPR Końskie - Siódemka Miedź Legnica 32-31 (15-17)


Gwardia Opole - Stal Mielec 23-34 (8-17)


AZS Politechnika Radomska - Wisła Sandomierz 33-31 (15-13)

20. kolejka - 10-11 kwietnia

ChKS Łódź - AZS Politechnika Radomska 24-28 (15-12)


Wisła Sandomierz - Gwardia Opole 23-23 (8-11)


Stal Mielec - KSSPR Końskie 38-35 (16-11)


Siódemka Miedź Legnica - ASPR Zawadzkie 35-33 (18-18)


AZS AWF Biała Podlaska - MTS Chrzanów 31-32 (13-19)


Olimpia Piekary - BKS Bochnia 32-27 (20-13)

21. kolejka - 24 kwietnia

GKS Olimpia Piekary  - ChKS Łódź
BKS Bochnia - AZS AWF Biała Podlaska
MTS Chrzanów - Siódemka Miedź Legnica
ASPR Zawadzkie - Stal Mielec
KSSPR Końskie - Wisła Sandomierz
Gwardia Opole - AZS Politechnika Radomska

22. kolejka - 1 maja

ChKS Łódź - KS Gwardia Opole
AZS Politechnika Radomska - KSSPR Końskie
Wisła Sandomierz - ASPR Zawadzkie
Stal Mielec - MTS Chrzanów
Siódemka Miedź Legnica - BKS Bochnia
AZS AWF Biała Podlaska - Olimpia Piekary


TC


REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty