Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM
Podgórze miało więcej szczęścia

Podgórze Kraków - Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów 3-2 (1-0)

Gole: Konrad Nalepka, Andrzej Szaroń, Kacper Sołtys - Winnicki, Buliński

PODGÓRZE: Sikora - Malarz, Niedziela, Hwastek, Laszczk - Siwek (41 Szaroń), Sołtys, Karol Nalepka, Wrona (57 Pełka), Zieliński (51 Komperda) - Konrad Nalepka.

Pierwszą połowę lepiej zaczęli gospodarze, którzy jednak nie potrafili wykorzystać dobrych szans na strzelenie bramki. Po 20 minutach Akademia zaczęła powoli przejmować inicjatywę i, gdy wydawało się, gości zaraz trafią do bramki gospodarzy, gola dla Podgórza zdobył Konrad Nalepka. Do przerwy 1-0.

Po zmianie stron mecz ani jedna, ani druga strona nie uzyskała przewagi. Akcje przenosiły się z jednej strony na drugą, a bramek nie brakowało. Jednak w najważniejszych statystykach, Podgórze było o jednego gola lepsze, wygrywając po trafieniach Szaronia i Sołtysa 3-2.

Tomasz Spytek (trener Podgórza):
- W dzisiejszym spotkaniu wystąpiliśmy bez kilku podstawowych zawodników, gdyż niektórzy chłopcy są chorzy lub kontuzjowani. Pomimo to drużyna bardzo chciała się dobrze zaprezentować, a gracze rezerwowi udowodnili, że mogę na nich liczyć. O meczu mogę powiedzieć, że przede wszystkim był wyrównany, a mój zespół miał więcej szczęścia, szczególnie przy drugiej i trzeciej bramce. Teraz jednak należy się już skupić na następnym meczu, z Prokocimiem, w którym mam nadzieję, że zawodnicy dziś nieobecni będą już do mojej dyspozycji. W tym spotkaniu zapowiada się derbowa, ale przyjacielska atmosfera, gdyż zarówno trenerzy, jak i zawodnicy obu klubów utrzymują ze sobą bardzo dobre kontakty.

 

ak, s

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty