Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > III liga (Kraków-Kielce)
Limanovia z Okocimskim jak równy z równym2012-03-10 21:23:00

W przedostatnim meczu kontrolnym lider II ligi Okocimski Brzesko zremisował z trzecioligową Limanovią Szubryt 1-1 (1-0).

Pierwsza połowa to dominacja „Piwoszy”, którzy udokumentowali ją tylko jednym trafieniem, autorstwa Roberta Trznadla. Po zamianie stron, rozkręcająca się z minuty na minutę Limanovia przejęła inicjatywę i na dziesięć minut przed końcem, pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Artur Skiba, zapewniając Limanovii remis.
„Piwoszy” czeka teraz ostatni sprawdzian przed startem rundy wiosennej (brzeszczanie pauzują w pierwszej wiosennej kolejce) -  z Dunajcem Zakliczyn (17 marca o godz. 11, w Zakliczynie).

Okocimski Brzesko – Limanovia Szubryt 1-1 (1-0)
1-0  Robert Trznadel 26
1-1 Artur Skiba 80

Okocimski: Kozioł - Szymonik, Jacek, Urbański, Pawłowicz, Oświęcimka, Dynarek, Darmochwał, Litwiniuk, Trznadel, Ogar oraz Mieczkowski, Wieczorek, Cegliński, Wojcieszyński, Pyciak, Krzak, Baliga, Smółka.
Limanovia Szybryt: Pyskaty - Podstolak, Słaby, Banaszkiewicz, Garzeł, Dziadzio, Skiba, Kępa, Basta, Fałowski, Mężyk oraz Sotnicki, Gadzina, Wańczak, Wszołek, Ślazyk.