Strona główna > Piłka nożna
Awantura przerwała sparing Cracovii (video)2011-07-16 23:07:00

Awantura przerwała sparing Cracovii z CSKA Sofia. Po tym jak w 80 min cios w brzuch dostał Saidi Ntibazonkiza doszło do przepychanek, spotkania już nie wznowiono. Krótki debiut zaliczył więc Andrzej Niedzielan.

Piłkarze Cracovii rozegrali w sobotę ostatni sparing podczas obozu przygotowawczego w holenderskim Zuthpen. Podopieczni trenera Jurija Szatałowa przegrywali już 0-2 z CSKA Sofia, ale po bramce debiutującego w barwach "Pasów" Andrzeja Niedzielana nawiązali kontakt z czołowym zespołem ligi bułgarskiej. Cracovia nie doprowadziła już jednak do wyrównania, a spotkanie zostało przerwane dziesięć minut przed regulaminowym czasem gry. W 80 minucie Saidi Ntibazonkiza (bez piłki) otrzymał cios w brzuch od jednego z graczy CSKA Sofia, co stało się zaczynkiem potężnego zamieszania z udziałem obu drużyn - piłkarzy grających i rezerwowych. Sytuacja została szybko opanowana, jednak mecz już nie został wznowiony.

CSKA SOFIA - CRACOVIA 2-1 (1-0)