Zdjęcia: GRZEGORZ JANIA

więcej »
Raków wygrał z Cypryjczykami (FOTO)
10.08.2023 15:48 -

W pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów Raków Częstochowa pokonał cypryjski Aris Limassol 2-1.

więcej »
Pożegnanie Legendy (FOTO)
06.08.2023 23:54 -

Jakub Błaszczykowski oficjalnie zakończył karierę piłkarską. Uroczyste pożegnanie odbyło się w sobotę 5 sierpnia przed meczem I-ligowym Wisły Kraków ze Stalą Rzeszów. Kubę pożegnało 31 916 widzów na trybunach, co jest rekordem ligi!

więcej »
Jakub Błaszczykowski zakończył karierę (FOTO)
06.08.2023 11:24 -

więcej »
Wstyd, kompromitacja... Porażka z Mołdawią...
20.06.2023 23:25 -

Bez punktów z Kiszyniowa wracają do kraju reprezentanci Polski. Biało-czerwoni prowadzili już 2:0 po bramkach Arkadiusza Milika i Roberta Lewandowskiego, ale w drugiej połowie dali sobie strzelić trzy gole i ostatecznie przegrali 2-3 z dużo niżej notowanym rywalem (171. miejsce w rankingu FIFA). Polacy po trzech rozegranych spotkaniach w kwalifikacjach do mistrzostw Europy mają na koncie zaledwie trzy punkty.

więcej »
Pożegnanie Błaszczykowskiego (FOTO)
17.06.2023 16:13 -

więcej »
1-0 z Niemcami, 16 minut Błaszczykowskiego na pożegnanie (FOTO)
17.06.2023 03:08 -

Reprezentacja Polski pokonała 1-0 drużynę Niemiec w towarzyskim meczu rozegranym na PGE Narodowym w Warszawie. Gola strzelił głową w 31. minucie Jakub Kiwior, wykorzystując dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego. Niesamowicie bronił Wojciech Szczęsny. Bohaterem wieczoru był także piłkarz krakowskiej Wisły Jakub Błaszczykowski, który po raz ostatni zagrał w biało-czerwonych barwach.

więcej »
Puszcza w Ekstraklasie! (FOTO)
12.06.2023 12:23 -

Puszcza Niepołomice w Ekstraklasie! W barażu o awans rozegranym w Niecieczy "Żubry" pokonały po dogrywce 3-2 miejscowy Bruk-Bet Termalikę. Serdeczne gratulacje dla trenera Tomasza Tułacza i jego podopiecznych!

31.05.2023 09:12 -

W półfinale rozgrywanych na Węgrzech mistrzostw Europy U-17 reprezentacja Polski przegrała z Niemcami 3-5. To był fantastyczny mecz, biało-czerwoni prowadzili 1-0 i 2-1, potem wyrównali na 3-3, by ulec faworytom w końcówce. Ale najważniejsze: Polacy pokazali piękny futbol!