Strona główna > Koszykówka
Wisła Can-Pack straciła tytuł, CCC Polkowice mistrzem Polski2013-04-22 20:21:00

Koszykarki CCC Polkowice zostały mistrzyniami Polski. W czterech meczach pokonały Wisłę Can-Pack, w ostatnim spotkaniu wygrywając na krakowskim parkiecie 78-65.

Wisła Can-Pack Kraków vs. CCC Polkowice 65:78 (10:27, 21:12, 24:18, 10:21)
Wisła Can-Pack: Erin Phillips 21, Tina Charles 17, Dora Horti 10, Justyna Żurowska 10, Daria Mieloszyńska-Zwolak 3, Cristina Ouvina 2, Paulina Pawlak 2, Anke DeMondt 0, Katarzyna Krężel 0.
CCC: Belinda Snell 20, Nneka Ogwumike 18, Valeriya Musina 16, Sharnee Zoll 6, Magdalena Leciejewska 6, Magdalena Skorek 4, Agnieszka Majewska 4, Laia Palau 4.

W finale MP: 4-0 dla CCC Polkowice.

MVP Wielkiego Finału wybrana została zawodniczka CCC Valerija Musina. Srebrne i złote medale, puchary i dyplomy wręczali Wiceprezes PZKosz i Prezes Krakowskiego Okręgowego Związku Koszykówki Zdzisław Kassyk, Prezes PLKK Wiesław Zych oraz Prezes TS Wisła Ludwik Miętta-Mikołajewicz.