Strona główna > Koszykówka > Niższe ligi
III liga koszykarzy: MOSiR Krosno minimalnie lepszy od MOSiR-u Przeworsk
14.11.2009 17:08 -

Gospodarze ponieśli kolejną porażkę, choć do końca walczyli o korzystny wynik. Ostatecznie przegrali w meczu dwóch MOSiR-ów 64-68.

więcej »
III liga koszykarzy: Pierwsza wygrana MOSiR-u Przeworsk
05.11.2009 12:32 -

W meczu dwóch drużyn, które nie miały na swoim koncie żadnej wygranej lepszy okazał się MOSiR Przeworsk. - Gdybyśmy dysponowali pełnym składem, to z każdym moglibyśmy powalczyć. Brakuje nam jednak Łosinieckiego i Majchera, którzy są podstawowymi zawodnikami i ciężko jest załatać te braki - tłumaczy trener gości Wojciech Jurkiewicz.

więcej »
III liga koszykarzy: MET-BUD ponownie wygrywa
28.10.2009 21:53 -

Wciąż nie ma mocnych na MET-BUD Stalowa Wola, który tym razem wysoko pokonał na własnym parkiecie OSSM II Stalowa Wola.

więcej »
III liga koszykarzy: MET-BUD o punkt lepszy od Startu
25.10.2009 19:52 -

Koszykarze MET-BUD-u Stalowa Wola wygrali w zaległym meczu z I kolejki w Lublinie ze Startem jednym punktem. Goście po pierwszych dwóch kwartach wysoko przegrywali, ale po przerwie zabrali się za pościg, który okazał się skuteczny. W ten sposób stalowowolanie sięgnęli po drugą wygraną w tym sezonie.

więcej »
III liga koszykarzy: Politechnika gromi, MOSiR Przeworsk ulega Novum Lublin
25.10.2009 18:59 -

Politechnika Rzeszów nie dała żadnych szans rezerwom MOSiR-u Krosno, który rozbiła we własnej hali. Gospodarze już przed przerwą zapewnili sobie okazałe prowadzenie i w dwóch ostatnich kwartach mogli spokojnie kontrolować wydarzenia na parkiecie. Takiego luksusu nie miało Novum Lublin, które do końca musiało drżeć o końcowy wynik w Przeworsku. Gospodarze zagrali bardzo dobry mecz, ale na mocnego rywala to nie wystarczyło.

więcej »
III liga koszykarzy: poloniści mieli luki w obronie, ale zdołali pokonać sąsiada zza miedzy
21.10.2009 21:23 - JCZ
więcej »
Koszykarze Resovii wykluczeni z rozgrywek
18.10.2009 19:15 -

Sprawdził się czarny scenariusz i koszykarze Resovii zostali wykluczeni z rozgrywek III ligi. Stało się tak, gdyż nie doszło do zapowiadanego spotkania władz klubu i sekcji, a w związku z tym nie znalazły się pieniądze na utrzymanie drużyny.

więcej »
III liga koszykarzy: Start Lublin za słaby na Polonię Przemyśl
18.10.2009 17:59 -
więcej »
III liga koszykarzy: MET-BUD wygrywa z Novum
18.10.2009 13:58 -

W meczu III kolejki MET-BUD Stalowa Wola wygrał na własnym parkiecie z Novum Lublin, choć w III kwarcie gospodarze rzucili zaledwie 1 punkt.