Strona główna > Koszykówka > Niższe ligi
III liga koszykarzy: MOSiR Krosno minimalnie lepszy od MOSiR-u Przeworsk2009-11-14 17:08:00

Gospodarze ponieśli kolejną porażkę, choć do końca walczyli o korzystny wynik. Ostatecznie przegrali w meczu dwóch MOSiR-ów 64-68.

MOSiR Przeworsk - MOSiR II Krosno 64-68 (16-21, 22-20, 13-13, 13-14)

MOSIR P.: Domka 5, Sobala 2, Fudała 0, Jarema 18, Doliński 13, B. Diduch 3, M. Diduch 15, Ząbczyk 9.
MOSIR K.: Zając 7, Ślęzak 5, Kamiński 29, Łopatowski 5, Bednarczyk 7, Surowaniec 15, Hućko 0, Ćwiąkała 0.

Goście bardzo dobrze zagrali przede wszystkim w pierwszych dwóch kwartach, kiedy byli bardzo skuteczni w rzutach trzypunktowych. Po przerwie gospodarze zaczęli odrabiać straty i nawet w 35 minucie wyszli na jednopunktowe prowadzenie, ale ostatnie słowo należało do krośnian.