Strona główna > Koszykówka > Niższe ligi
III liga koszykarzy: Pierwsza wygrana MOSiR-u Przeworsk2009-11-05 12:32:00

W meczu dwóch drużyn, które nie miały na swoim koncie żadnej wygranej lepszy okazał się MOSiR Przeworsk. - Gdybyśmy dysponowali pełnym składem, to z każdym moglibyśmy powalczyć. Brakuje nam jednak Łosinieckiego i Majchera, którzy są podstawowymi zawodnikami i ciężko jest załatać te braki - tłumaczy trener gości Wojciech Jurkiewicz.

OSSM PZKosz II Stalowa Wola - MOSiR Przeworsk 73-81 (24-19, 24-21, 13-23, 12-18)

OSSM: Baron 6, Janas 5, Grochowski 5, Jaworski 4, Kapała 0, Szado 2, Szwedo 9, Bołt 3, Prawica 17, Kułaga 22.
MOSIR: Domka 2, Sobala 5, Fudała 0, Jarema 13, Sikora 0, Warzocha 8, Fic 0, Doliński 35, B. Diduch 0, M. Diduch 6, Ząbczyk 12.

Mecz w Stalowej Woli zaczął się po myśli gospodarzy, którzy na długą przerwę schodzili z prowadzeniem 48-40. - Przyjechaliśmy na mecz spóźnieni i trochę nam zajęło zanim nasza gra zaczęła należycie funkcjonować - powiedział opiekun przyjezdnych. Po przerwie gra MOSiR-u wyglądała już zdecydowanie lepiej i przewaga miejscowych szybko została zniwelowana, a następnie to goście odskoczyli na kilka punktów. Pierwsze skrzypce wśród przeworszczan grał center Zbigniew Doliński, który zdobył aż 35 "oczek". - Wykorzystał swoje warunki fizyczne i wygrał nam mecz - zakończył Jurkiewicz.