Strona główna > Sportowa Małopolska
Porażka Puszczy z outsiderem2019-11-24 08:29:00

W 19. kolejce Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice przegrała 1-2 z outsiderem, Odrą Opole i znalazła się w strefie spadkowe. To już ósma porażka "Żubrów" u siebie, na 10 spotkań...

22.11.2019: Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1-2 (1-1)

1-0 Jose Embalo 25

1-1 Krzysztof Janus 27

1-2 Sebastian Bonecki 60

Sędziował Jacek Małyszek (Lublin). Żółte kartki: Żytek - Wypych. Widzów 507.

PUSZCZA: Niemczycki - Stępień, Stawarczyk, Czarny, Widejko (84 Orłowski) - Tomalski, Kotwica, Żytek, Serafin (68 Nowak), Sitek (46 Bąk) - Embalo.

ODRA: Rosa - Janasik, Kamiński, Wypych, Wdowik - Błanik (71 Mikinic), Trojak (82 Timmermans), Czyżycki, Bonecki, Janus - Piech (73 Skrzypczak).

Gospodarze objęli prowadzenie w 25. minucie, Embalo wykorzystał błąd bramkarza. Odra szybko wyrównała. Janus przymierzył z wolnego z ok. 20 m precyzyjnie nad murem w prawe "okienko". Zwycięski dla opolan gol padł w 60. minucie. Bonecki uderzył z prawego skrzydła na bramkę, Niemczycki podbił piłkę, ale ta wpadła do siatki.