Fotoreportaż: GRZEGORZ JANIA

więcej »
Remis sukcesem Białej Gwiazdy
09.12.2018 18:09 -

W 18. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków zremisowała 2-2 z Jagiellonią Białystok. Biała Gwiazda dominowała w I połowie, ale po przerwie rządzili goście.

więcej »
RYSZARD NIEMIEC: Kraków nie może sobie pozwolić na katastrofę wizerunkową unicestwienia klubu, który mu przynosi już drugi wiek największą porcję sławy i popularności w świecie!
08.12.2018 19:07 - Ryszard Niemiec

LEKCJA GIMNASTYKI (478)

Wyzywanie "pięknej katastrofy"…

więcej »
Puchar Polski: Puszcza z Miedzią w ćwierćfinale
07.12.2018 14:33 -

Dziś odbyło się losowanie par 1/4 finału Pucharu Polski 2018/2019.

więcej »
W piłce wszystko zaczyna się od pasji
06.12.2018 10:52 -

Dziewczyna w drużynie chłopaków, nadzieja polskiej myśli szkoleniowej, syn podążający śladami utytułowanego ojca, bliźniacy kibicujący dwóm największym rywalom. Choć nie każde z nich zwiąże przyszłość z futbolem, to dzięki olbrzymiej pasji wszyscy już dziś piszą własne piłkarskie historie.

więcej »
Awans wiślaczek
06.12.2018 07:55 -
więcej »
PP: Słonie postawiły się Lechii
05.12.2018 23:45 -

W 1/8 finału Pucharu Polski I-ligowy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał 1-3 z liderem ekstraklasy, Lechią Gdańsk.

więcej »
PP: Puszcza ekstraklasie nie odpuszcza
04.12.2018 18:18 -

I-ligowa Puszcza Niepołomice pokonała 3-1 Wisłę Płock i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski!

więcej »
Pasy zepsuły debiut Nawałki
03.12.2018 22:39 -

W 17. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia wygrała z Lechem Poznań 1-0. W zespole gości jako trener zadebiutował Adam Nawałka.