Biała Gwiazda pokonała Podhale, gol Kolumbijczyka

Wisła Kraków pokonała w Myślenicach III-ligowe Podhale Nowy Targ 3-0.

więcej »
Polska U-20 pokonała Włochów, grali Bartosz i Wdowiak
24.03.2017 19:59 -

W ostatnim meczu Turnieju Czterech Narodow piłkarska reprezentacja Polski U-20 wygrała 3-1 z Włochami. Wszystkie gole strzelili zawodnicy, którzy weszli na boisko w drugiej połowie spotkania.

24.03.2017 08:55 -

Piłkarska reprezentacja Polski do lat 21 przegrała 1-2 z Włochami w towarzyskim spotkaniu, które zostało rozegrane na Stadionie Kraków. Bramkę dla biało-czerwonych zdobył Dawid Kownacki.

więcej »
Czesław Michniewicz zwolniony z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza
22.03.2017 17:14 -

Zarząd klubu Bruk-Bet Termalica Nieciecza oraz sponsor Klubu Krzysztof Witkowski dziękują za współpracę trenerowi pierwszej drużyny Czesławowi Michniewiczowi. Umowa z dotychczasowym szkoleniowcem niecieczan została rozwiązana - poinformował dziś klub z Niecieczy na swojej stronie internetowej.

21.03.2017 22:06 -

Ligową przerwę Wisła Kraków wykorzysta na rozegranie meczu sparingowego. W piątek w Myślenicach Biała Gwiazda zmierzy się z trzecioligowym Podhalem Nowy Targ.