Fotoreportaż: GRZEGORZ JANIA

więcej »
Dwa gole Peszki nie wystarczyły do zwycięstwa
22.04.2019 21:55 -

Wisła Kraków przegrała z imienniczką z Płocka 2-3 w pierwszym meczu grupy spadkowej piłkarskiej ekstraklasy. Gospodarze prowadzili 2-0 po bramkach Sławomira Peszki, ale to nie wystarczyło do zwycięstwa.

więcej »
Porażka Puszczy w Tychach
21.04.2019 15:47 -

W rozegranym w Wielką Sobotę meczu 29. kolejki Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice przegrała na wyjeździe z GKS Tychy 0-3.

więcej »
Remis Garbarzy z Odrą
21.04.2019 15:36 -

W 29. kolejce Fortuna 1 Ligi, w Wielką Sobotę, Garbarnia zremisowała z Odrą Opole 0-0.

więcej »
Remis Słoni z Katowicami
20.04.2019 23:06 -

Z jednym punktem na przerwę świąteczną udali się piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. W 29. kolejce Fortuna 1 Ligi na własnym stadionie zremisowali z GKS-em Katowice 1-1.

więcej »
Cracovia przegrała w Warszawie w doliczonym czasie
20.04.2019 22:54 -

W 31. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia przegrała w Warszawie z Legią 0-1. Jedynego gola zdobył w 90+5. minucie z karnego Carlos Lopez.