Strona główna > Sportowa Małopolska
Biała Gwiazda po raz piętnasty
17.03.2024 23:14 -

Rozpoczęła się runda wiosenna w JAKO 4 LIDZE MAŁOPOLSKIEJ. Liderująca Wisła II Kraków odniosła 15. zwycięstwo w sezonie, pokonując Watrę Białka Tatrzańska 2-1. Oba gole dla Białej Gwiazdy strzelił Wiktor Szywacz.

03.03.2024 23:40 -

Największy sukces w historii klubu zanotowali w niedzielę, 3 marca, siatkarze Aluronu CMC Warty Zawiercie, którzy w TAURON Arenie Kraków zdobyli Puchar Polski po czterosetowym zwycięstwie nad Jastrzębskim Węglem.

więcej »
Puchar Polski siatkarzy: Jastrzębski Węgiel czy Warta Zawiercie?
03.03.2024 01:00 - Jerzy Sasorski

Jastrzębski Węgiel i Aluron CMC Warta Zawiercie zmierzą się w niedzielnym finale Pucharu Polski siatkarzy, który rozpocznie się o godz. 14.45 w TAURON Arenie Kraków. W sobotnie popołudnie jastrzębianie pokonali w trzech setach Bogdankę LUK Lublin, potem ich wyczyn powtórzyli zawiercianie, eliminując tegorocznego triumfatora rozgrywek CEV Challenge Cup - Projekt Warszawa.

więcej »
Cracovia - Warta (FOTO)
02.03.2024 20:28 -

więcej »
W TAURON Arenie Kraków: Celem siatkarzy Puchar Polski
01.03.2024 18:23 -

Doborowy kwartet zespołów siatkarzy: Jastrzębski Węgiel, Bogdanka LUK Lublin, Projekt Warszawa i Aluron CMC Warta Zawiercie wystąpi w TAURON Arenie Kraków, aby wyłonić triumfatora Pucharu Polski. W sobotę (2 marca) odbędą się mecze półfinałowe, a w niedzielę (3 marca) – wielki finał.