Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
MLJS: Brązowi na piątkę (FILM)2017-03-29 20:31:00

GARBARNIA Kraków - SOŁA Oświęcim 5-0 (4-0)

1-0 Mikołaj Pyś 9

2-0 Patryk Paczka 19

3-0 Piotr Apostolski 24

4-0 Łukasz Kowalski 31

5-0 Patryk Paczka 60

Sędziowali (bez zarzutu): Sławomir Radwański oraz Artur Daniel i Mariusz Aleksa (KS Małopolski ZPN). Mecz bez kartek.

GARBARNIA: Kamil Mrozowski – Rafał Witaszyk (75 Jan Jędrzejowski), Mikołaj Pyś, Łukasz Kowalski (80 Mateusz Kowalski), Grzegorz Kutrzeba (67 Aleksander Strzeboński) – Patryk Paczka (70 Artur Lechowicz), Adam Jawor, Paweł Kloc (58 Adrian Żmuda), Bartosz Prochownik – Marcin Kołton (62 Daniel Obtułowicz), Piotr Apostolski.

SOŁA: Damian Błazenek – Maksymilian Nowak, Arkadiusz Ryś, Radosław Babiuch (46 Kamil Narwojsz), Patryk Ryszka, Mateusz Hudzik (46 Bogdan Wajda), Michał Stachera (55 Tymoteusz Kiepura), Michał Płonka (46 Michał Ogórek), Grzegorz Wójtowicz, Patryk Łukasik (70 Kacper Piwowarski), Tomasz Gardyński.


Juniorzy starsi Garbarni z bagażem pięciu goli odprawili z Rydlówki ekipę Soły Oświęcim. Łupem bramkowym podzielili się Patryk Paczka, Mikołaj Pyś, Piotr Apostolski i Łukasz Kowalski. Mecz miał dość jednostronny przebieg, a goście mogą mówić o najmniejszym dla siebie wymiarze kary.

 

W 9. minucie Marcin Kołton wykonywał rzut wolny z prawej strony boiska. Doskonałe dośrodkowanie na gola zamienił Mikołaj Pyś. W 19. minucie po dograniu Piotra Apostolskiego Patryk Paczka ulokował piłkę w okienku bramki gości. W 24. minucie po podaniu Kołtona Apostolski "objechał" bramkarza i podwyższył prowadzenie Brązowych.

 

W 27. minucie Patryk Łukasik znalazł się na przedpolu bramki strzeżonej przez Kamila Mrozowskiego, ale pierwsza groźna sytuacja dla Soły zakończyła się strzałem obok słupka. W 30. minucie Damian Błazenek sparował piłkę po strzale Adama Jawora. Po kornerze wykonanym przez Kołtona Łukasz Kowalski na raty pokonał golkipera Soły. Błazenek za to popisał się dwukrotnie w 34. minucie, broniąc strzały Rafała Witaszyka i Pawła Kloca.

 

W 60. minucie po kornerze wykonanym przez Jawora Ł. Kowalski głową zgrał piłkę przed bramkę, a nadbiegający Paczka dopełnił formalności. Mimo kilku jeszcze dobrych okazji gospodarze nie zdołali podwyższyć prowadzenia. Bliski strzelenia 50. gola w barwach Garbarni był Piotr Apostolski, ale w 81. minucie został uprzedzony przez Błazenka, a w 84. minucie po minięciu rywala w polu karnym zbyt daleko odskoczyła mu piłka.


Artur Bochenek

www.garbarnia.krakow.pl


Zobacz gola na 3-0, strzelcem Piotr Apostolski


jssola5-017.jpg



więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty