Dwa sparingowe remisy Cracovii2010-07-17 14:31:00

Cracovia zremisowała dwa dzisiejsze sparingi 1-1  - z pierwszoligowymi GKS-em Katowice i Górnikiem Łęczna.

GKS Katowice - Cracovia 1-1 (1-1)
0-1 Suworow 15
1-1 Plewnia 17
GKS (wyjściowy skład): Gorczyca - Sroka, J. Kowalczyk, Napierała, Niechciał - Goncerz, Choleżyński, Plewnia, Chwalibogowski - Piechniak, Pitry.
CRACOVIA: Cabaj - Janus, Radomski, Kosanović, Derbich - Sacha (52 Grzesiak), Baran, Klich (52 Ceglarz), Suworow - Dudzic, Ślusarski.

Oba gole w tym meczu padły po strzałach z rzutów wolnych - najpierw prowadzenie zespołowi z Krakowa dał Aleksandru Suworow, a wyrównał Piotr Plewnia. Trener Rafał Ulatowski testował 18-letniego pomocnika Młodego Śląska Wrocław, Piotra Ceglarza. O godzinie 17 druga grupa zawodników „Pasów” podejmie u siebie drużynę Górnika Łęczna.

Cracovia  - Górnik Łęczna 1-1 (0-1)
0-1 Stachyra 25
1-1 Pawlusiński 80, karny
Cracovia: Budaković - Sasin, Wasiluk, Uszalewski (72 Grzesiak), Grzesiak - Pawlusiński, Szeliga (54 Goliński), Łuczak (68 Ceglarz), Szczur, Moskała - Kaszuba.
Górnik Łęczna: Wierzchowski - Bożkow, Wallace, Magdoń, Kazimierczak - Nikitović, Sołdecki, Milošeski, Stachyra - Paluchowski, Nildo oraz Bartoszewicz, Szymanek, Zuber.

Grano 2x40 minut. W 37. minucie Marek Wasiluk (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił).W drużynie Cracovii W drużynie „Pasów” wystąpiło dwóch testowanych zawodników: 20-letni Mateusz Szczur z Czarnych Żagań i Piotr Ceglarz z Młodego Śląska.