Strona główna > Formuła 1
Ten niesamowity Vettel, znów załatwił rywali
12.11.2011 15:38 -

Już się wydawało, że kierowca McLarena Lewis Hamilton po udanych treningach i części kwalifikacji wywalczy także pole position przed wyścigiem Grand Prix Formuły 1 w Abu Zabi, ale znów wyprzedził go rewelacyjny Niemiec Sebastian Vettel. To jego 14. pole position w tym sezonie.

więcej »
Oczko Sebastiana Vettela
30.10.2011 12:09 -

Niemiec Sebastian Vettel jest już drugi sezon bezkonkurencyjny na torach Formuły 1. Dziś wygrał Grand Prix  Indii. To jego 11. zwycięstwo w tym roku, a 21. w karierze!

więcej »
F1: Vettel wystartuje z pole position
29.10.2011 12:26 -

Na nowym Buddh International Circuit w Indiach odbyła się w sobotę kwalifikacja do niedzielnego wyścigu Grand Prix Formuły 1. Sebastian Vettel (Red Bull Racing) po raz 13. w tym sezonie wywalczył pole position. Obok niego wystartuje kolega z zespołu Mark Webber.

więcej »
F1: Niesamowity Sebastian Vettel
16.10.2011 09:47 -

Grand Prix Korei Południowej zdominował mistrz świata - Sebastian Vettel. Niemiecki kierowca wygrał po raz 10. w tym sezonie, a 20. w karierze. Drugi był Lewis Hamilton, a trzeci drugi kierowca Red Bulla - Mark Webber.

więcej »
Formuła 1: Hamilton wystartuje z pole position
15.10.2011 08:36 -

Lewis Hamilton wystartuje z pierwszego miejsca w niedzielnym wyścigu Grand Prix Korei Południowej. Tym samym zakończyła się tegoroczna dominacja kierowców Red Bulla.

więcej »
F1: Schumacher i Hamilton najszybsi w deszczowej Korei
14.10.2011 11:03 -

Wprawdzie znamy już mistrza Formuły 1, niemniej w pozostałych wyścigach będzie trwać zacięta walka o pozostałe miejsca na podium. Tym razem kierowcy zaprezentują  na torze Yeongam w Grand Prix Korei.

więcej »
F1: Sebastian Vettel postawił kropkę nad „i”
09.10.2011 09:33 -

Na torze Suzuka poznaliśmy mistrza świata F1, choć pozostały jeszcze cztery wyścigi. Został nim Sebastian Vettel z Red Bulla, który tym samym obronił tytuł zdobyty przed rokiem. W Japonii najlepszy był Button wyprzedzając Alonso i Vettela.

więcej »
GP Japonii: Vettel jeszcze raz przed rywalami w kwalifikacjach
08.10.2011 09:07 -

Sebastian Vettel wygrał kwalifikacje przed Grand Prix Japonii Formuły 1. W niedzielę chce świętować mistrzostwo.

więcej »
F1: Sebastian Vettel najszybszy w Singapurze
25.09.2011 15:55 -

Nocny wyścig na torze ulicznym w Singapurze był 14. eliminacją mistrzostw świata Formuły 1. Wygrał bez większych problemów Niemiec Sebastian Vettel z Red Bulla, a na kolejnych miejscach przyjechali Jenson Button z McLarena i drugi zawodnik Red Bulla - Mark Webber.

więcej »
GP Singapuru: kierowcy Red Bulla nie dają szans rywalom
24.09.2011 17:43 -

Kierowcy Red Bulla wygrali kwalifikacje przez Grand Prix Singapuru. Pole position wywalczył znów Sebastian Vettel, drugi był Mark Webber, a trzeci Jenson Button z McLarena.