Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Tenis > Wiadomości tenis
Już w sobotę charytatywny mecz: Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy. Ostatnie dni na zakup biletu!2022-07-20 23:05:00

Iga Świątek i Agnieszka Radwańska są już po wspólnych treningach, przygotowujących je do charytatywnego meczu pokazowego, który już w najbliższą sobotę, 23 lipca 2022 r., odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów będzie przekazany na pomoc naszym sąsiadom zza wschodniej granicy. Na stronie Ticket Master do zdobycia ostatnie wejściówki na wydarzenie. 


Link do zakupu biletów na:

www.igaswiatek.pl

i

https://www.ticketmaster.pl/artist/iga-swiatek-i-przyjaciele-dla-ukrainy-bilety/1144183?language=pl-pl


Zostało tylko kilka dni, aby zakupić bilet i zobaczyć na żywo mecz najlepszych polskich tenisistek.

„Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy” to unikatowe w skali całego świata charytatywne wydarzenie sportowe – w tym samym czasie na korcie będzie można zobaczyć najlepszych tenisistów z Polski i Ukrainy. Zmierzą się, by poprzez siłę sportu zbierać środki na pomoc Ukrainkom i Ukraińcom w czasie wciąż trwającej wojny. Najlepsza tenisistka świata, Iga Świątek, rozegra jeden set singla z Agnieszką Radwańską. W pokazowym meczu miksta zmierzą się dwa duety: ukraiński tenisista Serhij Stachowski i Agnieszka Radwańska oraz Iga Świątek i doskonale rokujący polski junior Martyn Pawelski. 


Wydarzenie rozpocznie się już o godzinie 12.00 niespodzianką artystyczną, którą Iga Świątek i jej zespół wraz z Event-Factory (organizatorzy meczu) przygotowali dla wszystkich, którzy zdecydowali się kupić bilety. Całkowity dochód z ich sprzedaż trafi do trzech organizacji, które od początku wojny w Ukrainie niosą pomoc najbardziej potrzebującym. United 24 to oficjalny fundusz pomocowy Ukrainy, który w ramach zebranych środków zapewni pomoc medyczną dzieciom, UNICEF Polska wspiera najmłodszych mieszkańców Ukrainy, którzy przebywają obecnie w Polsce, zaś fundacja Elivy Stivoliny – ukraińskiej tenisistki, która będzie sędziowała pokazowe mecze – pomaga bezpośrednio tenisistom i ich rodzinom, które uciekają przed wojną. To do nich trafią wszystkie środki, które zostaną zebrane w trakcie wydarzenia. Gościem specjalnym wydarzenia będzie były ukraiński piłkarz i oficjalny ambasador United 24 Andrij Szewczenko. 


Ostatnie bilety są nadal dostępne w sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej: https://www.ticketmaster.pl/artist/iga-swiatek-i-przyjaciele-dla-ukrainy-bilety/1144183?language=pl-pl 


Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.igaswiatek.pl oraz Ticket Master. 


Otwarcie bram do TAURON Areny Kraków nastąpi tuż po godzinie 10.00

Organizatorzy: Iga Świątek wraz zespołem, Event-Factory

Sponsor Główny: PZU

Sponsorzy: KGHM, Circle K, Wasa, PGNiG

Partnerzy: Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Ticket Master, TAURON Dystrybucja S.A.

Patroni medialni: RMF, Onet, AMS, TVP Sport

Miasto Gospodarz: Miasto Kraków 

Partnerzy techniczni: ASICS, Tecnifibre, Polski Związek Tenisowy


iga swiatek i przyjaciele dla ukrainy 1.jpgwięcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty