Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Tenis > Wiadomości tenis
IGA ŚWIĄTEK NA OKŁADCE LEGENDARNEJ GRY2024-04-26 21:00:00

Iga Świątek co chwilę trafia na pierwsze strony sportowych i lifestyleowych pism, a teraz zaliczy swój okładkowy debiut w świecie gier wideo. Najlepsza polska tenisistka będzie jedną z twarzy na okładce wersji Deluxe gry TopSpin 2K25, gdzie pojawi się wraz z Carlosem Alcarazem i Francisem Tiafoe.


Obecność na okładce TopSpin 2K25 to ogromne wyróżnienie. Kultowa seria wraca na półki po przerwie, a Świątek jako jedno z najgorętszych nazwisk w świecie tenisa idealnie wpasowuje się w kulturę i ducha serii.


Co więcej – gracze w trakcie rozgrywki będą się mogli również wcielić w postać czterokrotnej zwyciężczyni turniejów wielkoszlemowych. W trybie MyCAREER będzie można spróbować swoich sił nie tylko w każdym z czterech turniejów wielkoszlemowych (Australian Open, Wimbledon, Roland Garros i US Open), ale też rywalizować na 15 arenach dokładnie odzwierciedlających te z rzeczywistego świata.


Oprócz wcielenia się w postaci największych światowych gwiazd, będzie też możliwość gry jako legenda tenisa. Na liście znaleźli się między innymi Roger Federer, Serena Williams czy Andre Agassi.


Co prawda Iga miała już czas, by przywyknąć do sławy i sukcesów, ale obecność, nawet wirtualna, w tak znakomitym gronie, jest wyróżnieniem i może być dodatkową nagrodą za trud, jaki nasza tenisistka włożyła w to, by znaleźć się na szczycie.


TopSpin 2K25 na sklepowych półkach można znaleźć od 26 kwietnia w dwóch wersjach: Standard Edition na platformach poprzedniej generacji (konsole PS4, Xbox One) i PC oraz na konsolach obecnej generacji (PS5 i Xbox Series X|S); oraz Deluxe Edition z Igą Świątek na okładce. Ta druga opcja będzie dostępna na PS4, PS5, Xbox Series X|S, Xbox One i PC. 


Deluxe Edition zawiera edycję Standard (z opcją pobrania na konsolę starszej, jak i obecnej generacji konsol), pakiet Under the Lights oraz pakiet New Wave, w którego skład wchodzą alternatywne stroje dla Carlosa Alcaraza, Igi Świątek i Francisa Tiafoe, a także kolekcję dodatkowej odzieży oraz Rookie Pakiet Rise z MyPlayer Boost i 1700 VC.


TopSpin 2K25 można znaleźć na sklepowych półkach od 26 kwietnia.


Informacja prasowa

Łukasz Grabowski (arskom.pl)


swiatekgra.jpgwięcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty