Strona główna > Piłka ręczna > Wiadomości piłka ręczna
Liga Mistrzów: Vive znów zwycięskie
14.11.2009 21:23 - AnGo

Vive Kielce pewnie pokonało Chambery Savoie 31-22 (14-12) w meczu 5. kolejki Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn. Ta wygrana przybliża mistrzów Polski do upragnionego awansu do 1/8 finału tych rozgrywek.

więcej »
Liga Mistrzów: Vive lepsze od Bośni
07.11.2009 21:47 - AnGo

Po zaciętym i pełnym dramaturgii meczu piłkarze ręczni Vive Kielce pokonali w czwartej kolejce Ligi Mistrzów Bosnę Sarajewo 34-30! Podopieczni trenera Bogdana Wenty wygraną zapewnili sobie w ostatnich fragmentach gry (w 50 minucie przegrywali 26-27).

więcej »
Demolka w Lubinie: rozbity dzielny beniaminek z Olkusza
04.11.2009 22:34 -

Wicemistrz Polski  Interferie Zagłębie Lubin dosłownie zdemolował beniaminka ekstraklasy piłkarek ręcznych SPR Olkusz 30-13 (12-6) w rozegranym awansem meczu 8. kolejki. Jeszcze do przerwy olkuszanki toczyły w miarę wyrównaną walkę, w drugiej połowie faworyt na całego się rozędził.

więcej »
Porażka podopiecznych Bogdana Wenty z Rosją
30.10.2009 21:54 -

Polscy piłkarze ręczni przegrali z Rosją 30-35 (16-19) w ostatnim meczu międzynarodowego turnieju. We wcześniej rozegranym w Poznaniu spotkaniu Czechy pokonały Słowację 31-27. Turniej wygrała Rosja przed Czechami i Polską.

więcej »
Piłkarze ręczni pokonali Słowaków, trener Wenta chce się uczyć od siatkówki
29.10.2009 21:36 - RK

Drugi dzień międzynarodowego turnieju piłkarzy ręcznych i drugie zwycięstwo Polaków. Po wczorajszej wygranej z Czechami dziś podopieczni trenera Bogdana Wenty pokonali w Bydgoszczy Słowację 34-28 (16-13).

więcej »
Polscy szczypiorniści męczyli się z Czechami
28.10.2009 23:20 - AnGo

Od dziś do piątku w Kaliszu, Bydgoszczy i Poznaniu w międzynarodowym turnieju piłkarzy ręcznych występują cztery reprezentacje - Polska, Czechy, Rosja i Słowacja. Poza tymi ostatnimi pozostałe ekipy sposobią się do styczniowych mistrzostw Europy w Austrii.

więcej »
ELIMINACJE ME KOBIET 2010 (wyniki 2. kolejki i aktualne tabele)
17.10.2009 18:53 - AnGo

Nie udała się wyprawa piłkarzy ręcznych Vive Kielce na Węgry. Miejscowy zespół MKB Veszprém pewnie wygrał 33-26 i tym samym polski zespół doznał pierwszej porażki w Lidze Mistrzów.

więcej »
Druga wygrana beniaminka z Olkusza
08.10.2009 08:22 -

W ekstraklasie piłkarek ręcznych rozegrana została w środę 5. kolejka. Warto odnotować drugie w tym sezonie zwycięstwo beniaminika z Olkusza. W lidze nastąpi teraz przerwa do 24 października, bowiem nadszedł czas na reprezentację.