24.01.2011 09:39 -
więcej »
MŚ: Szmal to za mało na Szwecję!
20.01.2011 20:56 -

W swoim piątym meczu podczas mistrzostw świata piłkarzy ręcznych Polacy przegrali w Scandinavium Arena w Goeteborgu ze Szwecją 21-24. To oznacza, że te dwa zespoły i Argentyna przechodzą do następnej fazy mając na koncie po dwa punkty.

W sobotę w Malmoe Polska zagra z Danią, która wyszła z grupy z czterema punktami.

więcej »
MŚ: Dziś Polska gra ze Szwecją
20.01.2011 13:10 -

Już dzisiaj o godzinie 20:15 Polska zmierzy się ze Szwecją w ostatniej serii spotkań fazy wstępnej MŚ 2011! Przed Biało-czerwonymi niezwykle trudne zadanie. Pomimo, iż gospodarze mundialu sensacyjnie przegrali z Argentyną, to wciąż jest bardzo groźną drużyną.

więcej »
Wybrańcy Wenty regenerują siły
19.01.2011 19:04 -

Środa jest dniem przerwy dla drużyn występujących w grupie D mistrzostw świata, a więc także dla Polaków. Rano odbyło się spotkanie z polskimi dziennikarzami, o 14 odbył się trening, a wieczór zarezerwowano na analizy.

Po dzisiejszych meczach w grupie C wiadomo, że w kolejnej fazie Polska zagra z Chorwacją, Danią i Serbią.

więcej »
Sensacja: Argentyna wygrała ze Szwecją!
18.01.2011 21:45 -

Sensacyjnie zakończył się ostatni dzisiejszy mecz mistrzostw świata piłkarzy ręcznych w "polskiej" grupie. W Goeteborgu Szwecja uległa Argentynie 22-27 (10-12).

więcej »
MŚ: Grabarczyk zastąpił Jureckiego
17.01.2011 09:23 -

W polskiej kadrze piłkarzy ręcznych na MŚ w Szwecji doszło do niespodziewanej zmiany - kontuzjowanego Michała Jureckiego zastąpił Piotr Grabarczyk. Popularny „Dzidziuś” doznał urazu w drugiej połowie sobotniego meczu z Argentyną.

więcej »
I liga piłkarek ręcznych (10. kolejka)
17.01.2011 09:16 -
więcej »
Trenowali dłużej, ale nie za karę
16.01.2011 18:48 -

Polscy piłkarze ręczni odpoczywali dziś od meczowych emocji, ale nie od piłki ręcznej. Trenowali w Goeteborgu dłużej niż zakładali, wcześniej robili rachunek sumienia, oglądając nagranie występu przeciwko Argentynie

więcej »
Pierwszy sukces na MŚ w Szwecji: Szmal będzie bronił w polskiej bramce
10.01.2011 00:36 - RK

XXII Mistrzostwa Świata piłkarzy ręcznych zaczynają się w Szwecji dopiero 13 stycznia, ale Polska już odniosła duży sukces. Dwie polskie firmy - SPORT TRANSFER z Jawornika k. Myślenic i HUCK POLSKA z Wrocławia - dostarczą na turniej bramki i siatki.

więcej »
Grali nasi rywale
08.01.2011 23:04 -

Mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych w Szwecji rozpoczną się w najbliższy czwartek. Finaliści w ten weekend rozgrywają ostatnie mecze towarzyskie.