Szkoła Podstawowa nr 64 im.Tadeusza Kościuszki w Krakowie zyskała nowe obiekty sportowe. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski otworzył dziś przy ul. Sadzawki 1 czternasty krakowski kompleks „Moje Boisko - Orlik”.

więcej »
Pingpongiści grali o Puchar Dyrektora ZSB nr 1
16.12.2011 12:32 -

II  Międzyinternatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 w Krakowie zakończył się zwycięstwem Internatu Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 i - indywidualnie - zawodnika tej drużyny, Tomasza Janiszewskiego.

11.12.2011 19:18 -

Kolejne medale wywalczyli polscy pływacy podczas mistrzostw Europy w pływaniu na krótkim basenie w Szczecinie. Złoty medal na 100 metrów stylem grzbietowym zdobył Radosław Kawęcki.

więcej »
Jerzy Kulej miał rozległy zawał, jest w śpiączce farmakologicznej
11.12.2011 13:43 -
więcej »
Korespondencyjne złoto Sawrymowicza
10.12.2011 18:55 -

Czwarty złoty medal dla Polski podczas pływackich mistrzostw Europy na krótkim basenie, odbywających się w Szczecinie, zdobył Mateusz Sawrymowicz na 1500 m stylem dowolnym.

więcej »
Złoty delfin Konrada Czerniaka
09.12.2011 19:44 -

Konrad Czerniak zdobył swój drugi złoty medal podczas pływackich mistrzostw Europy na krótkim basenie, odbywających się w Szczecinie. Polak wygrał wyścig na 100 m stylem motylkowym.