Strona główna > Inne > Wiadomości inne
52. Małopolski Wyścig Górski ruszył z Miechowa
13.06.2014 20:05 -

Wczoraj o godz. 12.45 z miechowskiego Rynku wystartowało blisko 150 kolarzy z 21 państw ścigających się w 52. Małopolskim Wyścigu Górskim.

więcej »
Żeglowała Małopolska
12.06.2014 05:50 -
więcej »
Majka szósty w Giro d'Italia
01.06.2014 20:46 -

Triumfatorem 97. Giro d'Italia, drugiego z największych wyścigów kolarskich świata, został 24-letni Kolumbijczyk Nairo Quintana. Starszy od niego o pół roku Rafał Majka, wychowanek Krakusa Swoszowice, zajął szóste miejsce (w 2013 r. był siódmy).

więcej »
Oświadczenie w sprawie ZIO 2022
30.05.2014 15:16 -
więcej »
Prawie 70 procent krakowian przeciwko igrzyskom
26.05.2014 17:08 -

Frekwencja we wczorajszym (25 maja, niedziela) referendum lokalnym w Krakowie wyniosła 35,96%, co oznacza, że jest ono ważne.

więcej »
RYSZARD NIEMIEC o Krakowie 2022: Kto i dlaczego oręduje za kosztownym bawidełkiem olimpijskim?
24.05.2014 22:02 - Ryszard Niemiec

LEKCJA GIMNASTYKI (239)

Ludzie listy  (otwarte) piszą…

więcej »
Zmarł Zbigniew Pietrzykowski
19.05.2014 17:05 -

W wieku 79 lat zmarł dziś w Bielsku-Białej Zbigniew Pietrzykowski, jeden z najwybitniejszych zawodników w historii nie tylko polskiego boksu.

więcej »
Kubica szósty w Argentynie
11.05.2014 20:00 -

Robert Kubica i Maciej Szczepaniak zajęli szóste miejsce w Rajdzie Argentyny, zdobywając pierwsze punkty (8) w mistrzostwach świata WRC.

więcej »
Nowy sezon żeglarski rozpoczęty
01.05.2014 11:29 -
więcej »
Złoto i srebro dla braci Zielińskich
11.04.2014 20:02 -

W Tel Awiwie zabrzmiał dziś Mazurek Dąbrowskiego. Mistrzem Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 94 kg został Adrian Zieliński. Srebro zdobył jego brat Tomasz.