RYSZARD NIEMIEC: Czas dominacji futbolu może się zacząć kruszyć, m.in. za sprawą wszechobecnego samozadowolenia i poczucia pychy!

Spadanie z piedestału

więcej »
Dwa złote medale polskich pływaków
23.08.2014 20:46 -

Polscy pływacy zdobyli dziś dwa złote medale na mistrzostwach Europy w Berlinie. Na 100 m stylem motylkowym zwyciężył Konrad Czerniak, a na 200 m stylem grzbietowym Radosław Kawęcki.

więcej »
Sobota z Tour de Pologne w Krakowie
08.08.2014 23:19 -

W sobotę 9 sierpnia odbędzie się w Krakowie ostatni, VII etap i zakończenie 71. Tour de Pologne. Wprowadzone zostaną w związku z tym zmiany w organizacji ruchu oraz w komunikacji miejskiej.

więcej »
TdP: Belg najszybszy w Katowicach
06.08.2014 23:20 -

Belg Jonas Van Genechten (Lotto Belisol) wygrał czwarty etap 71. Tour de Pologne z Tarnów Gemini Park do Katowic. Liderem klasyfikacji generalnej pozostaje Czech Petr Vakoc (Omega Pharma – Quick-Step).

więcej »
TdP: Holender najszybszy w Rzeszowie
05.08.2014 22:56 -

Theo Bos z grupy Belkin wygrał III etap 71. Tour de Pologne. Holender triumfował po sprinterskim finiszu na ulicach Rzeszowa. Liderem klasyfikacji generalnej pozostał Czech Petr Vakoc z grupy Omega Pharma-Quick Step.

więcej »
Czech Vakoc nowym liderem TdP
04.08.2014 19:48 -

Petr Vakoc z grupy Omega Pharma-Quick-Step wygrał drugi etap 71. Tour de Pologne z Torunia do Warszawy. Na mecie czeski kolarz uzyskał 21 sekund przewagi nad peletonem i został nowym liderem wyścigu.

więcej »
Białorusin pierwszym liderem Tour de Pologne
03.08.2014 22:35 -

Jauheni Hutarowicz (AG2R) wygrał pierwszy etap 71. Tour de Pologne i zdobył żółtą koszulkę lidera klasyfikacji generalnej. Najaktywniejszym Polakiem był Maciej Paterski, który uciekał niemal przez cały wyścig.

więcej »
Rafał Majka najlepszym góralem
24.07.2014 18:02 -

Rafał Majka zajął trzecie miejsce na 18. etapie Tour de France i zapewnił sobie białą koszulkę w czerwone grochy dla najlepszego "górala" wyścigu. Nie do pokonania był dziś lider Vincenzo Nibali.

więcej »
Rafał Majka drugi na górskim etapie Tour de France
18.07.2014 18:35 -

25-letni Rafał Majka, wychowanek WLKS Krakus Swoszowice, zajął drugie miejsce na 13. etapie kolarskiego wyścigu Tour de France. Na górskiej trasie z St. Etienne do Chamrousse przegrał tylko o 10 sekund z liderem, Włochem Vincenzo Nibalim.

więcej »
Bronowicka młodzież walczy o I ligę, ekstraklasa dostanie medale
27.06.2014 22:50 -

W sobotę i niedzielę (28 i 29 czerwca, o godz. 12) odbędą się mecze barażowe o awans do I ligi tenisistek stołowych. Drugi zespół Bronowianki, mistrz II ligi w grupie małopolsko-podkarpackiej,  zmierzy się z UKS-em Moszczenica, wicemistrzem gr. łódzko-świętokrzyskiej. Pierwszy mecz w sobotę w Krakowie, rewanż w niedzielę w Moszczenicy.