01.05.2015 13:13 -
więcej »
Bartłomiej Bonk mistrzem Europy
18.04.2015 11:34 -

30-letni Bartłomiej Bonk został mistrzem Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 105 kg. Na podium w Tbilisi stanął także drugi Polak - Arkadiusz Michalski, który zajął trzecie miejsce.

więcej »
Michał Bębenek: Czas płynie na korzyść Kubicy
08.04.2015 18:27 -

- Sebastien Ogier w tym roku znów wydaje się być poza konkurencją, ale w kolejnych sezonach już nie powinien mieć tak łatwej drogi do mistrzostwa. Będzie mu trudno dogonić Sebastiena Loeba pod względem liczby tytułów – mówi Michał Bębenek, doświadczony kierowca rajdowy.

więcej »
Kajetanowicz drugi w Rajdzie Irlandii
04.04.2015 23:05 -

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran w porywającym stylu zadebiutowali w Rajdzie Irlandii. W pierwszym starcie na niezwykle wymagających, bardzo szybkich, wąskich i podbijających drogach Irlandii Północnej załoga LOTOS Rally Team zajęła drugie miejsce.

więcej »
Bohdan Tomaszewski nie żyje
27.02.2015 09:25 -

W wieku 94 lat zmarł w Warszawie Bohdan Tomaszewski, legenda polskiego dziennikarstwa sportowego.

więcej »
Dwa medale łuczników Grota
17.02.2015 11:31 -
więcej »
Kajetanowicz liderem ME
08.02.2015 18:49 -

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran, załoga LOTOS Rally Team, liderem klasyfikacji generalnej po dwóch rundach Rajdowych Mistrzostw Europy.

więcej »
Pech Kajetanowicza i Barana
07.02.2015 20:35 -
więcej »
Kajetanowicz zimowym mistrzem Europy
07.02.2015 17:33 -

Kajetan Kajetanowicz zimowym mistrzem Europy w rajdach samochodowych. Tytuł FIA ERC Ice Master po raz drugi z rzędu trafił w ręce Polaka.