Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Zmarł Marian Jankowski
10.03.2017 14:01 -

9 marca, w wieku 86 lat, zmarł w Warszawie Marian Jankowski, medalista mistrzostw świata i Europy w podnoszeniu ciężarów, olimpijczyk.

więcej »
Medal olimpijski za 9 miejsce
10.02.2017 17:49 -
więcej »
Super Bowl dla Patriotów
06.02.2017 09:26 -

Super Bowl dla najlepszej drużyny futbolu amerykańskiego zdobyli New England Patriots. W rozegranym w Houston finale pokonali po dogrywce Atlanta Falcons 34-28.

15.01.2017 20:05 -

W wieku 77 lat zmarł Jan Szczepański – były pięściarz Legii, mistrz olimpijski z Monachium '72, mistrz Europy z Madrytu '71, a także wielokrotny mistrz Polski w barwach Wojskowych, których bronił przez 16 lat – od 1959 do 1975 roku.

więcej »
Ryszard Parulski nie żyje
10.01.2017 17:34 -

W wieku niespełna 79 lat, po długich zmaganiach z ciężką chorobą, zmarł Ryszard Parulski, jeden z najwybitniejszych zawodników w historii światowej szermierki.

więcej »
Anita Włodarczyk najlepszym sportowcem Polski
07.01.2017 22:59 -

Anita Włodarczyk, mistrzyni olimpijska i rekordzistka świata w rzucie młotem, zwyciężyła w 82. Plebiscycie "Przeglądu Sportowego i TVP na najlepszego sportowca Polski. Drugie miejsce zajął Robert Lewandowski, a trzecie Piotr Małachowski.