Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Adam Sokołowski po raz dwudziesty mistrzem Polski kibiców!
16.04.2017 09:08 - RK

W Kluczborku odbyły się jubileuszowe, 40. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych. Triumfował po raz dwudziesty (!!!) pochodzący z tego miasta prawnik Adam Sokołowski.

więcej »
Pszczolarski z brązem
14.04.2017 18:01 -

Wojciech Pszczolarski zajął trzecie miejsce w wyścigu punktowym podczas mistrzostw świata w kolarstwie torowym, które odbywają się w Hongkongu. Daria Pikulik była czwarta w Omnium.

więcej »
Adrian Tekliński mistrzem świata w scratchu
13.04.2017 20:48 -

27-letni Adrian Tekliński wygrał wyścig scratch podczas mistrzostw świata w kolarstwie torowym, które odbywają się w Hongkongu.

więcej »
Tokio 2020: Zmiany w programie igrzysk
13.04.2017 20:46 -

Aż 25 nowych konkurencji w 15 dyscyplinach sportowych może pojawić się w programie Igrzysk XXXII Olimpiady Tokio 2020.Międzynarodowe federacje sportowe przedstawiły MKOl oficjalne stanowisko w sprawie zmian konkurencji olimpijskich.

więcej »
Wawrzyny olimpijskie wręczone
11.04.2017 21:36 -

Dziś w Warszawie odbyła się miła uroczystość, podczas której wręczone zostały "Wawrzyny olimpijskie 2016" - nagrody i wyróżnienia przyznawane przez Polski Komitet Olimpijski wybitnym twórcom kultury i architektury.

więcej »
Joanna Łochowska mistrzynią Europy
03.04.2017 20:33 -

Mazurek Dąbrowskiego w Splicie! W kat. 53 kg kobiet tytuł mistrzyni Europy w podnoszeniu ciężarów, okraszony podwójnie także „małym” złotem za rwanie i podrzut, wywalczyła Joanna Łochowska.

więcej »
W najbliższy weekend: Memoriał Kuliga i Bublewicza w Wieliczce
28.03.2017 23:10 -

- W nadchodzący weekend w Wieliczce i jej okolicach zostanie rozegrany PLATINUM Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Te zawody są inauguracją tegorocznego ogólnopolskiego sezonu rajdowego – zapowiada Paweł Owczyński, prezes Automobilklubu Krakowskiego i zarazem dyrektor imprezy.

więcej »
Dwóch kandydatów na prezesa PKOl: Kraśnicki i Czarnecki
24.03.2017 09:27 -
więcej »
Michał Kwiatkowski pierwszy w San Remo
18.03.2017 22:26 -

Michał Kwiatkowski został pierwszym polskim kolarzem, który wygrał klasyk Mediolan - San Remo (291 km).

więcej »
Zmarł Andrzej Biegalski
14.03.2017 18:47 -

W wieku 64 lat zmarł Andrzej Biegalski, jedyny polski mistrz Europy w boksie w wadze ciężkiej.