Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Srebro Kariny Lipiarskiej-Pałki
26.02.2018 19:41 -

W Wilkowicach (pow. bielski) odbyły się XXXVI Halowe Mistrzostwa Polski w łucznictwie. Karina Lipiarska-Pałka (GROT Zabierzów) wywalczyła srebrny medal.

więcej »
Zmarł Jurij Tiukałow
19.02.2018 18:38 -
więcej »
Łucznictwo: O mistrzostwo Małopolski
10.02.2018 11:27 -

W Krakowie odbyły się Halowe Mistrzostwa Małopolski w łucznictwie. Na starcie stanęło 48 uczestników z 8 klubów.

więcej »
Super Bowl dla Orłów
05.02.2018 11:44 -

Philadelphia Eagles po raz pierwszy zdobyli Super Bowl, najcenniejsze trofeum w futbolu amerykańskim. W rozegranym w Minneapolis finale pokonali New England Patriots 41-33.

więcej »
Majka piąty w Argentynie
29.01.2018 09:04 -
więcej »
Kamil Stoch sportowcem roku 2017
06.01.2018 23:00 -

Kamil Stoch został sportowcem roku 2017 w 83. Plebiscycie "Przeglądu Sportowego". Drugie miejsce zajął Robert Lewandowski, a trzecie Anita Włodarczyk.

więcej »
ME: Trzy medale pływaków
18.12.2017 21:05 -

Polscy pływacy wywalczyli w Kopenhadze trzy medale podczas ME na basenie 25-metrowym.

04.12.2017 14:23 -

W Anaheim (USA), podczas mistrzostw świata w podnoszeniu ciężarów, srebrny medal w kategorii 85 kg zdobył 27-letni Krzysztof Zwarycz.