Mistrzostwa Świata FMX - Diverse NIGHT w Krakowie (FOTO)

Fotoreportaż: GRZEGORZ JANIA

więcej »
Joanna Łochowska mistrzynią Europy
27.03.2018 22:05 -

Joanna Łochowska mistrzynią Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 53 kg. Sztangistka UKS Zielona Góra powtórzyła sukces sprzed roku, dziś w Bukareszcie wygrywała w rwaniu, podrzucie i dwuboju.

więcej »
Kasperczyk i Syty na mecie Rajdu Azorów
26.03.2018 07:22 -
więcej »
Kasperczyk i Syty zaczną sezon na Azorach
21.03.2018 18:13 -

Spektakularny Rajd Azorów (22-24 marca) będzie pierwszym tegorocznym startem pochdzącego z Myślenic Tomasza Kasperczyka i Damiana Sytego.

więcej »
Zmarła prof. Halina Zdebska-Biziewska
21.03.2018 07:55 -
więcej »
Kwiatkowski jedenasty w San Remo
17.03.2018 19:37 -

Włoch Vincenzo Nibali wygrał 109. edycję wyścigu kolarskiego Mediolan - San Remo.

więcej »
Michał Kwiatkowski triumfuje nad Adriatykiem
13.03.2018 17:23 -

Michał Kwiatkowski (Sky) wygrał 53. edycję wyścigu kolarskiego Tirreno-Adriatico. Dla niespełna 28-letniego Polaka to największy sukces w karierze biorąc pod uwagę wyścigi etapowe.

więcej »
Kwiatkowski liderem
12.03.2018 08:32 -

Michał Kwiatkowski (Team Sky) został liderem 53. edycji wyścigu kolarskiego Tirreno - Adriatico.

więcej »
Wilder znokautował Ortiza
04.03.2018 09:34 -

Amerykański bokser Deontay Wilder znokautował w 10. rundzie Kubańczyka Luisa Ortiza i obronił tytuł mistrza świata wagi ciężkiej WBC.

więcej »
Szymon Sajnok w tęczowej koszulce
04.03.2018 08:25 -

Szymon Sajnok zdobył złoty medal podczas mistrzostw świata w kolarstwie torowym w Apeldoorn (Holandia). 20-letni Polak wygrał omnium.