Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Żaki
Kmita Cup - żaki: Albertus przed Jadwigą (FOTOGALERIA)2009-12-31 19:09:00

Dziś w Zabierzowie odbył się czwarty halowy turniej piłkarski w cyklu Kmita Cup - w kategorii żaków. W finale Albertus Kraków pokonał Jadwigę Kraków 2-0.


W meczu o trzecie miejsce Borek Kraków wygrał 2-0 z Wieczystą Kraków. Wcześniej, w meczach półfinałowych, Albertus zwyciężył Wieczystą 2-0, a Jadwiga pokonała Borek w karnych 2-1 (w regulaminowym czasie było 1-1).


Chłopcy z rocznika 2001 i młodsi walczyli o Puchar Przechodni ufundowany przez głównego organizatora Kmita Cup Kazimierza Śliwińskiego.

 

Patronem medialnym turnieju był nasz portal sportowetempo.pl

Eliminacje

Grupa A
KMITA A ZABIERZÓW – BOREK KRAKÓW 0-3
ALBERTUS KRAKÓW – LKS NIEGOSZOWIANKA 2-2
KMITA A ZABIERZÓW – ALBERTUS KRAKÓW 1-3
BOREK KRAKÓW – LKS NIEGOSZOWIANKA 1-1
KMITA A ZABIERZÓW – LKS NIEGOSZOWIANKA 0-2
BOREK KRAKÓW – ALBERTUS KRAKÓW 0-2

1. ALBERTUS KRAKÓW 3 7 7-3
2. BOREK KRAKÓW 3 4 4-3
3. KMITA A ZABIERZÓW 3 0 1-8
4. NIEGOSZOWIANKA 3 5 5-3

Niegoszowianka grała poza konkursem, gdyż miała w drużynie starszych chłopców.


Grupa B
KMITA B ZABIERZÓW – JADWIGA KRAKÓW 0-8
GWAREK CZARNOCHOWICE – WIECZYSTA KRAKÓW 0-0
KMITA B ZABIERZÓW – GWAREK CZARNOCHOWICE 1-1
JADWIGA KRAKÓW – WIECZYSTA KRAKÓW 2-0
KMITA B ZABIERZÓW – WIECZYSTA KRAKÓW 0-1
JADWIGA KRAKÓW – GWAREK CZARNOCHOWICE 3-0

1. JADWIGA KRAKÓW 3 9 12-0
2. WIECZYSTA KRAKÓW 3 4 1-2
3. GWAREK CZARNOCHOWICE 3 2 1-3
4. KMITA B ZABIERZÓW 3 1 1-10

 

Półfinały o miejsca 1-4

ALBERTUS KRAKÓW - WIECZYSTA KRAKÓW 2-0
JADWIGA KRAKÓW - BOREK KRAKÓW 1-1, karne 2-1

Finały

O 1. miejsce:
ALBERTUS KRAKÓW - JADWIGA KRAKÓW 2-0
O 3. miejsce:
BOREK KRAKÓW - WIECZYSTA KRAKÓW 2-0
O 5. miejsce:
GWAREK CZARNOCHOWICE - KMITA A KRAKÓW 2-2, karne 3-2
O 7. miejsce:
NIEGOSZOWIANKA - KMITA B ZABIERZÓW 5-0

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU

1. ALBERTUS KRAKÓW
2. JADWIGA KRAKÓW
3. BOREK KRAKÓW
4. WIECZYSTA KRAKÓW
5. GWAREK CZARNOCHOWICE
6. KMITA I ZABIERZÓW
7. KMITA II ZABIERZÓW
8. NIEGOSZOWIANKA NIEGOSZOWICE
Niegoszowianka grała poza konkursem, gdyż miała w drużynie starszych chłopców.

NAJLEPSI ZAWODNICY TURNIEJU W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH:

- NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU - Olgierd Duchnowski (Wieczysta Kraków)
- NAJLEPSZY OBROŃCA TURNIEJU – Jakub Marchewka (Gwarek Czarnochowice)
- NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY TURNIEJU – Mateusz Feret (Borek Kraków)
- KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU – Miłosz Drąg (Albertus Kraków)
- NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – Igor Obodziński (Jadwiga Kraków)
- KRÓL ŻONGLERKI – Bartłomiej Buta (Jadwiga Kraków)
- KRÓL RZUTÓW KARNYCH – Robert Dzięgiel (Wieczysta Kraków)

S. Sol.


albertus2a.jpg
albertusa.jpg
jadwigaa.jpg
fin1a.jpg
boreka.jpg
borek2a.jpg
wieczystaa.jpg
gwareka.jpg
kmitaa.jpg
gwarek2a.jpg
gwarek4a.jpg
kmita2a.jpg
kmita3a.jpg
kmita4a.jpg
niegoszowiankaa.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty