Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Żaki
SPORTOWETEMPO.pl patronuje: drugi weekend trampkarzy i żaków2009-11-20 14:45:00

Przed nami drugi weekend 49. Halowych Mistrzostw Krakowa trampkarzy i żaków, które odbywają się pod patronatem naszego portalu SPORTOWETEMPO.pl.


Przed tygodniem, jak już informowaliśmy, padło 286 bramek w 59 meczach. Tylko w pięciu padły wyniki remisowe.

Do mistrzostw zgłosiło się aż 145 drużyn! W kategorii trampkarzy starszych startuje 40 zespołów, trampkarzy młodszych - 42, trampkarzy najmłodszych - 39, a żaków - 24.

Rozgrywki trwać będą niemal do wiosny. Finały przewidziano na 6-7 marca 2010 roku (tylko trampkarze starsi kończą wcześniej - 21 lutego).

Trampkarze starsi i młodsi rozgrywają mecze na boisku pod balonem KS Hutnik Kraków, ul. Ptaszyckiego 4. Trampkarze najmłodsi i żaki grają w hali COM-COM ZONE w Krakowie przy ul. Ptaszyckiego 6.

Trampkarze starsi grają piłką nr 5, młodsi - nr 4, a najmłodsi i żaki piłką siatkową. Drużyny trampkarzy starszych i młodszych składają się z 7 zawodników (w tym bramkarza), a najmłodszych i żaków - z 6 zawodników (w tym bramkarz).

Terminarz drugiego weekendu, 21-22 listopada

Sobota, 21 listopada (balon KS Hutnik, Kraków, ul. Ptaszyckiego 4)

09.00-09.25    BIEŃKÓWKA - CLEPARDIA Kraków            starsi "D"
09.30-09.55    BIEŃKÓWKA - WRÓŻENICE Kraków            starsi "D"
10.00-10.25    CLEPARDIA Kraków - WRÓŻENICE Kraków        starsi "D"
10.30-10.55    POGÓRZE Świątniki Górne - ALBERTUS Kraków    starsi "C"
11.00-11.25    GAJOWIANKA/LIBERTÓW - POGÓRZE Świątniki Górne    starsi "C"
11.30-11.55    GAJOWIANKA/LIBERTÓW - ALBERTUS Kraków        starsi "C"
12.00-12.25    HUTNIK III Kraków - WIECZYSTA Kraków        młodsi "B"
12.30-12.55    HUTNIK III Kraków - CLEPARDIA Kraków        młodsi "B"
13.00-13.25    BRONOWIANKA Kraków - POGOŃ Skotniki Kraków    młodsi "B"
13.30-13.55    BRONOWIANKA Kraków - LUDWINÓW Kraków        młodsi "B"
14.00-14.25    CLEPARDIA Kraków - POGOŃ Skotniki Kraków    młodsi "B"
14.30-14.55    CLEPARDIA Kraków - LUDWINÓW Kraków        młodsi "B"
15.00-15.25     HUTNIK I Kraków - GÓRNIK Wieliczka        starsi "B"
15.30-15.55    HUTNIK I Kraków - ZWIERZYNIECKI Kraków        starsi "B"
16.00-16.25    GÓRNIK Wieliczka - ZWIERZYNIECKI Kraków        starsi "B"
16.30-16.55    POGOŃ Skotniki Kraków - TRAMWAJ Kraków        starsi "A"
17.00-17.25    POGOŃ Skotniki Kraków - GWIAZDA Ściejowice    starsi "A"
17.30-17.55    TRAMWAJ Kraków - GWIAZDA Ściejowice        starsi "A"

Sobota, 21 listopada (hala COM-COM ZONE, Kraków, ul. Ptaszyckiego 6)

08.00-08.25    CLEPARDIA Kraków - HUTNIK III Kraków        najm."A"
08.30-08.55    CLEPARDIA Kraków - AKADEMIA II Kraków        najm."A"
09.00-09.25    HUTNIK III Kraków - AKADEMIA II Kraków        najm."A"
09.30-09.55    WANDA Kraków - HUTNIK IV Kraków            najm."B"
10.00-10.25    WANDA Kraków - BRONOWIANKA Kraków        najm."B"
10.30-10.55    HUTNIK IV Kraków - BRONOWIANKA Kraków        najm."B"
11.00-11.25    CRACOVIA I Kraków - HUTNIK IV Kraków        żaki gr"A"
11.30-11.55    CRACOVIA I Kraków - ALBERTUS II Kraków        żaki gr"A"
12.00-12.25    HUTNIK I Kraków - HUTNIK IV Kraków        żaki gr"A"
12.30-12.55    HUTNIK I Kraków - ALBERTUS II Kraków        żaki gr"A"
13.00-13.25    SKAWINKA Skawina - POGOŃ Miechów        żaki gr"C"
13.30-13.55    SKAWINKA Skawina - HUTNIK V Kraków        żaki gr"C"
14.00-14.25    GWAREK Czarnochowice - POGOŃ Miechów        żaki gr"C"
14.30-14.55    GWAREK Czarnochowice - HUTNIK V Kraków        żaki gr"C"

Niedziela, 22 listopada (balon KS Hutnik, Kraków, ul. Ptaszyckiego 4)

09.00-09.25    PRĄDNICZANKA Kraków - GÓRNIK Wieliczka        młodsi "A"
09.30-09.55    PRĄDNICZANKA Kraków - MILENIUM Skawina        młodsi "A"
10.00-10.25    PODGÓRZE I Kraków - GÓRNIK Wieliczka        młodsi "A"
10.30-10.55    PODGÓRZE I Kraków - MILENIUM Skawina        młodsi "A"
11.00-11.25    BIEŻANOWIANKA Kraków - MICHAŁOWIANKA        młodsi "C"
11.30-11.55    BIEŻANOWIANKA Kraków - BOREK I Kraków        młodsi "C"
12.00-12.25    PODGÓRZE II Kraków - MICHAŁOWIANKA Michałowice    młodsi "C"
12.30-12.55    PODGÓRZE II Kraków - BOREK I Kraków        młodsi "C"
13.00-13.25    TS WISŁA II Kraków - GOŚCIBIA Sułkowice        młodsi "D"
13.30-13.55    TS WISŁA II Kraków - BOREK II Kraków        młodsi "D"
14.00-14.25    CRACOVIA I Kraków - GOŚCIBIA Sułkowice        młodsi "D"
14.30-14.55    CRACOVIA I Kraków - BOREK II Kraków        młodsi "D"
15.00-15.25     HUTNIK I Kraków - GÓRALE Nowy Targ        starsi "B"
15.30-15.55    ORZEŁ Iwanowice - RYBITWY Kraków        starsi "B"
16.00-16.25    ORLIKI Mników - KOLEJARZ Prokocim Kraków    starsi "B"
16.30-16.55    GÓRALE Nowy Targ - ORZEŁ Iwanowice        starsi "B"
17.00-17.25    ORLIKI Mników - RYBITWY Kraków            starsi "B"
17.30-17.55    GÓRALE Nowy Targ - ORLIKI Mników        starsi "B"

Niedziela, 22 listopada (hala COM-COM ZONE, Kraków, ul. Ptaszyckiego 6)

15.00-15.25     KRAKUS NH Kraków - GÓRALE Nowy Targ        najm."D"
15.30-15.55    JUVENIA Kraków - SKAWINKA II Skawina        najm."D"
16.00-16.25    JUVENIA Kraków - GÓRALE Nowy Targ        najm."D"
16.30-16.55    KRAKUS NH Kraków - SKAWINKA II Skawina        najm."D"
17.00-17.25    SKAWINKA II Skawina - GÓRALE Nowy Targ        najm."D"
17.30-17.55    KRAKUS NH Kraków - JUVENIA Kraków        najm."D"
18.00-18.25    GARBARNIA I Kraków - HUTNIK V Kraków        najm."C"
18.30-18.55    HUTNIK I Kraków - GARBARNIA I Kraków        najm."C"

Terminarze wszystkich grup, wyniki i tabele znajdziesz w sekcji ROZGRYWKI HALOWE

 




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty