Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Żaki
Koniec sezonu halowego żaków (FOTO)2010-03-21 17:31:00 RK

Halowe Mistrzostwa Krakowa żaków trwały cztery miesiące i właśnie dziś dobiegły końca, rozegrano ostatnie mecze, o miejsca 7-18.

Wyniki ostatnich meczów finałowych - niedziela, 21.03.2010

O miejsca 7-9

TS Wisła II - Borek II 4-1
Gole: Tomasz Kolendowski 2, Antoni Szkółka, Wiktor Szywacz - Kacper Masny

Borek II - Gwarek Czarnochowice 1-1, karne 2-3

Gole: Kacper Masny - Jakub Kulik

Gwarek Czarnochowice - TS Wisła II 0-2
Gole: Tomasz Kolendowski 2, Piotr Buczek

7. TS Wisła II Kraków 2 6 6-1
8. Gwarek Czarnochowice 2 1 1-3
9. Borek II Kraków 2 1 2-5

 

O miejsca 10-12

Cracovia I - Górale Nowy Targ 3-0
Gole: Kamil Świostek 2, Maciej Ganczarczyk

Górale Nowy Targ - Prokocim 4-0
Gole: Oskar Dziekan 3, Łukasz Hrapkowicz

Prokocim - Cracovia I 0-8
Gole: Piotr Dzierżak 3, Kamil Świostek, Remigiusz Biernat, Dawid Cieślik, Jakub Rynca, Maciej Ganczarczyk

10. Cracovia I 2 6 11-0
11. Górale Nowy Targ 2 3 4-3
12. Prokocim Kraków 2 0 0-12

 

O miejsca 13-15

Hutnik IV - Bronowianka 0-2
Gole: Jakub Golik, Aleksander Georgiu

Bronowianka - Pogoń Miechów 4-0
Gole: Mateusz Kardas 3, Jakub Golik

Pogoń Miechów - Hutnik IV 0-0, karne 0-2

13. Bronowianka Kraków 2 6 6-0
14. Hutnik IV Kraków 2 1 0-2
15. Pogoń Miechów 2 1 0-4

 

O miejsca 16-18

Akademia I - Cracovia II 1-1, karne 2-1
Gole: Damian Zięba - Krystian Sajnóg

Cracovia II - Kmita Zabierzów 2-3
Gole: Paweł Białas, Krystian Sajnóg - Michał Wollek, Kamil Rusinek, Szymon Krzywicki

Kmita Zabierzów - Akademia I 2-2, karne 2-3
Gole: Kamil Rusinek, Michał Wollek - Damian Zięba, Filip Zawadzki

16. Kmita Zabierzów 2 4 5-4
17. Akademia Piłkarska 21 I 2 2 3-3
18. Cracovia II 2 1 3-4

 

Końcowa kolejność Halowych Mistrzostw Krakowa żaków - 2010

1. Albertus I Kraków
2. Wisła I Kraków
3. Jadwiga I Kraków
4. Borek I Kraków
5. Hutnik I Kraków
6. Skawinka Skawina
7. TS Wisła II Kraków
8. Gwarek Czarnochowice
9. Borek II Kraków
10. Cracovia I
11. Górale Nowy Targ
12. Prokocim Kraków
13. Bronowianka Kraków
14. Hutnik IV Kraków
15. Pogoń Miechów
16. Kmita Zabierzów
17. Akademia Piłkarska 21 I
18. Cracovia II
19. Hutnik II Kraków
20. Wieczysta Kraków
21. Akademia Piłkarska 21 II
22. Hutnik V Kraków
23. Hutnik III Kraków
24. Albertus II Kraków

Mecze odbywały się w hali Com Com Zone, a nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał Jerzy Gospodarczyk, opiekun rozgrywek żaków w Podokręgu Kraków, członek Komisji ds. Piłkarstwa Młodzieżowego MZPN.


RK
pm1a.jpg
pm2a.jpg
pm3a.jpg
pm4a.jpg
pm5a.jpg
pm6a.jpg
pm9a.jpg
pm7a.jpg
pm8a.jpg
pm10a.jpg
pm11a.jpg
pm12a.jpg
pm13a.jpg
pm14a.jpg
pm15a.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty