Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Żaki
GALECO CUP 2010 – Festiwal piłkarski w Skotnikach2010-04-29 23:37:00

W najbliższy weekend 1-2 maja w podkrakowskich Skotnikach odbędzie się niecodzienna impreza piłkarska dla dzieci. Mowa tu o Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim GALECO CUP 2010, który zgromadzi aż 40 drużyn klubowych z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. Patronem medialnym turnieju jest sportowetempo.pl


Na trzech boiskach będą miały okazję zagrać ze sobą między innymi zespoły Wisły Kraków, Lechii Gdańsk, Cracovii, PGE GKS Bełchatów, Korony Kielce, Rakowa Częstochowa, Motoru Lublin, Igloopolu Dębica, Dunajca Nowy Sącz, Akademii Piłkarskiej 21, MOSiR-u Jastrzębie, Unii Warszawa, Lechii Dzierżoniów, a z zagranicy przyjadą Benecol Koszyce (Słowacja), DUFK Czernomorec Odessa (Ukraina), CAFC Zidenice Brno (Czechy), Tatran Stary Liskovec (Czechy), FK Dukla Bańska Bystrzyca (Słowacja).

Zawodnicy rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych: U-9, U-10 i U-11. Przez dwa dni trwania imprezy rozegranych zostanie 120 meczów, ich stawką będzie zdobycie wspaniałych pucharów i nagród ufundowanych przez firmę GALECO.

Oprócz walorów sportowych impreza ma również cel charytatywny, którym jest pomoc w zbieraniu funduszy na rehabilitację Pawła Kękusia – człowieka uparcie walczącego ze swą niepełnosprawnością, nie tracącego jednak nadziei na powrót do zdrowia. W trakcie trwania turnieju na jednym z portali aukcyjnych trwać będą licytacje oryginalnych koszulek znakomitych zawodników. Swoje „meczówki” przekazali: Kuba Błaszczykowski - Borussia Dortmund, Mauro Cantoro - Odra Wodzisław, Kamil Kosowski - Apoel Nikozja, Radosław Sobolewski – Wisła Kraków, Tomasz Dawidowski – Lechia Gdańsk, Damian Gorawski – Górnik Zabrze; będzie również można wylicytować unikalną koszulkę Aleksandra Kierżakowa z Dynamo Moskwa (obecnie Zenit Sankt Petersburg) przekazaną przez Clebera.

 

Licytacja oryginalnych koszulek - kliknij tutaj


Organizatorzy gorąco zachęcają do odwiedzenia J&J Sport Center w Skotnikach gwarantując wspaniałą zabawę podczas oglądania turniejowych zmagań. Zapraszamy również do wzięcia udziału w licytacjach, zebrane fundusze wszak przeznaczone będą na szczytny cel.

MN

TERMINARZ ROZGRYWEK - rocznik 1999

Grupa A
1. Wisła Kraków
2. Lechia Dzierżoniów
3. Reprezentacja Powiatu Chełmskiego
4. Benecol Koszyce (Słowacja)

Grupa B

1. Cracovia Kraków
2. Lechia Gdańsk
3. Raków Częstochowa
4. Chojnik Jelenia Góra

Grupa C
1. Dunajec Nowy Sącz
2. PGE GKS Bełchatów
3. Akademia Piłkarska 21
4. FK Dukla B. Bystrzyca (Słowacja)

Eliminacje grupowe – rocznik 1999 (sobota, 1.05.2010)
1-99 13:30-13:57 A 1 Wisła Kraków - Lechia Dzierżoniów
2-99 13:30-13:57 A 2 Repr. Pow. Chełmskiego - Benecol Koszyce   
3-99 14:02-14:29 B 1 Cracovia - Lechia Gdańsk
4-99 14:02-14:29 B 2 Raków Częstochowa - Chojnik Jelenia Góra
5-99 14:34-15:01 C 1 Dunajec Nowy Sącz - PGE GKS Bełchatów
6-99 14:34-15:01 C 2 Akademia Piłkarska 21 - FK Dukla B. Bystrzyca
7-99 15:06-15:33 A 1 Wisła Kraków - Repr. Pow. Chełmskiego
8-99 15:06-15:33 A 2 Lechia Dzierżoniów - Benecol Koszyce
9-99 15:38-16:05 B 1 Cracovia - Raków Częstochowa
10-99 15:38-16:05 B 2 Lechia Gdańsk - Chojnik Jelenia Góra
11-99 16:10-16:37 C 1 Dunajec Nowy Sącz - Akademia Piłkarska 21
12-99 16:10-16:37 C 2 PGE GKS Bełchatów - FK Dukla B. Bystrzyca
13-99 16:42-17:09 A 1 Benecol Koszyce - Wisła Kraków
14-99 16:42-17:09 A 2 Lechia Dzierżoniów - Repr. Pow. Chełmskiego
15-99 17:14-17:41 B 1 Chojnik Jelenia Góra - Cracovia
16-99 17:14-17:41 B 2 Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
17-99 17:46-18:13 C 1 FK Dukla B. Bystrzyca - Dunajec Nowy Sącz
18-99 17:46-18:13 C 2 PGE GKS Bełchatów    - Akademia Piłkarska 21
Kolejne rubryki: nr meczu - rocznik - grupa - boisko - drużyna 1 - drużyna 2

TERMINARZ ROZGRYWEK FINAŁOWYCH – rocznik 1999 (niedziela, 2.05.2010)
19-99    13:00-13:27    D    2    4B    -    4C
20-99    13:00-13:27    D    1    3min    -    4A
21-99    13:32-13:59    CF    2    2C    -    2B
22-99    13:32-13:59    CF    1    1A    -    3mid
23-99    14:04-14:31    CF    2    1B    -    3max
24-99    14:04-14:31    CF    1    1C    -    2A
25-99    14:36-15:03    D    2    4A    -    4C
26-99    14:36-15:03    D    1    3min    -    4B
27-99    15:08-15:35           2    Przegrany meczu 23-99    -    Przegrany meczu 24-99
28-99    15:08-15:35            1    Przegrany meczu 21-99    -    Przegrany meczu 22-99
29-99    15:40-16:07    PF    2    Zwycięzca meczu 23-99    -    Zwycięzca meczu 24-99
30-99    15:40-16:07    PF    1    Zwycięzca meczu 21-99    -    Zwycięzca meczu 22-99
31-99    16:12-16:39    D    2    4A    -    4B
32-99    16:12-16:39    D    1    4C    -    3min
33-99    16:44-17:11    7    2    Przegrany meczu 27-99    -    Przegrany meczu 28-99
34-99    16:44-17:11    3    1    Przegrany meczu 29-99    -    Przegrany meczu 30-99
35-99    17:16-17:43    5    2    Zwycięzca meczu 27-99    -    Zwycięzca meczu 28-99
36-99    17:16-17:43    1    1    Zwycięzca meczu 29-99    -    Zwycięzca meczu 30-99

TERMINARZ ROZGRYWEK - rocznik 2000

Grupa A
1. Wisła Kraków
2. KS Borek Kraków
3. Motor Lublin
4. UKS 6 Jasło

Grupa B
1. Cracovia
2. MOSiR Jastrzębie
3. DUFK Czernomorec I (Ukraina)
4. Niedźwiadek Chełm

Grupa C

1. Dunajec Nowy Sącz
2. Igloopol Dębica
3. PGE GKS Bełchatów
4. Raków Częstochowa

Eliminacje grupowe – rocznik 2000

1-00 8:30-8:57 A 1 Wisła Kraków - KS Borek Kraków
2-00 8:30-8:57 A 2 Motor Lublin - UKS 6 Jasło
3-00 9:02-9:29 B 1 Cracovia Kraków - MOSiR Jastrzębie
4-00 9:02-9:29 B 2 DUFK Czernomorec I - Niedźwiadek Chełm
5-00 9:34-10:01 C 1 Dunajec Nowy Sącz - Igloopol Dębica
6-00 9:34-10:01 C 2 PGE GKS Bełchatów - Raków Częstochowa
7-00 10:06-10:33 A 1 Wisła Kraków - Motor Lublin
8-00 10:06-10:33 A 2 KS Borek Kraków - UKS 6 Jasło
9-00 10:38-11:05 B 1 Cracovia Kraków - DUFK Czernomorec I
10-00 10:38-11:05 B 2 MOSiR Jastrzębie - Niedźwiadek Chełm
11-00 11:10-11:37 C 1 Dunajec Nowy Sącz - PGE GKS Bełchatów
12-00 11:10-11:37 C 2 Igloopol Dębica - Raków Częstochowa
13-00 11:42-12:09 A 1 UKS 6 Jasło - Wisła Kraków
14-00 11:42-12:09 A 2 KS Borek Kraków - Motor Lublin
15-00 12:14-12:41 B 1 Niedźwiadek Chełm - Cracovia Kraków
16-00 12:14-12:41 B 2 MOSiR Jastrzębie - DUFK Czernomorec I
17-00 12:46-13:13 C 1 Raków Częstochowa - Dunajec Nowy Sącz
18-00 12:46-13:13 C 2 Igloopol Dębica - PGE GKS Bełchatów
Kolejne rubryki: nr meczu - rocznik - grupa - boisko - drużyna 1 - drużyna 2


TERMINARZ ROZGRYWEK FINAŁOWYCH – rocznik 2000 (niedziela, 2.05.2010)

19-00    8:00-8:27    D    2    4B    -    4C
20-00    8:00-8:27    D    1    3min    -    4A
21-00    8:32-8:59    CF    2    2C    -    2B
22-00    8:32-8:59    CF    1    1A    -    3mid
23-00    9:04-9:31    CF    2    1B    -    3max
24-00    9:04-9:31    CF    1    1C    -    2A
25-00    09:36-10:03    D    2    4A    -    4C
26-00    09:36-10:03    D    1    3min    -    4B
27-00    10:08-10:35        2    Przegrany meczu 23-00    -    Przegrany meczu 24-00
28-00    10:08-10:35        1    Przegrany meczu 21-00    -    Przegrany meczu 22-00
29-00    10:40-11:07    PF    2    Zwycięzca meczu 23-00    -    Zwycięzca meczu 24-00
30-00    10:40-11:07    PF    1    Zwycięzca meczu 21-00    -    Zwycięzca meczu 22-00
31-00    11:12-11:39    D    2    4A    -    4B
32-00    11:12-11:39    D    1    4C    -    3min
33-00    11:44-12:11    7    2    Przegrany meczu 27-00    -    Przegrany meczu 28-00
34-00    11:44-12:11    3    1    Przegrany meczu 29-00    -    Przegrany meczu 30-00
35-00    12:16-12:43    5    2    Zwycięzca meczu 27-00    -    Zwycięzca meczu 28-00
36-00    12:16-12:43    1    1    Zwycięzca meczu 29-00    -    Zwycięzca meczu 30-00

TERMINARZ ROZGRYWEK - rocznik 2001

Grupa A
1. Wisła II Kraków
2. Lechia Dzierżoniów
3. Benecol Koszyce (Słowacja)
4. Igloopol Dębica

Grupa B
1. Raków Częstochowa
2. Motor Lublin
3. CAFC Zidenice Brno (Czechy)
4. Unia Warszawa

Grupa C
1. Lechia Gdańsk
2. Tatran Stary Liskovec (Czechy)
3. Ursus Warszawa
4. Cracovia

Grupa D
1. Wisła I Kraków
2. Korona Kielce
3. Chojnik Jelenia Góra
4. Niedźwiadek Chełm

Eliminacje grupowe - rocznik 2001 (sobota, 1.05.2010)
1-01 9:00-9:18 A Wisła II Kraków - Lechia Dzierżoniów
2-01 9:20-9:38 B Raków Częstochowa - Motor Lublin
3-01 9:40-9:58 A Benecol Koszyce - Igloopol Dębica
4-01 10:00-10:18 B CAFC Zidenice Brno - Unia Warszawa
5-01 10:20-10:38 A Wisła II Kraków - Benecol Koszyce
6-01 10:40-10:58 B Raków Częstochowa - CAFC Zidenice Brno
7-01 11:00-11:18 A Lechia Dzierżoniów - Igloopol Dębica
8-01 11:20-11:38 B Motor Lublin - Unia Warszawa
9-01 11:40-11:58 A Igloopol Dębica - Wisła II Kraków
10-01 12:00-12:18 B Unia Warszawa - Raków Częstochowa
11-01 12:20-12:38 A Lechia Dzierżoniów - Benecol Koszyce
12-01 12:40-12:58 B Motor Lublin - CAFC Zidenice Brno
13-01 13:00-13:18 C Lechia Gdańsk - Tatran Stary Liskovec
14-01 13:20-13:38 D Wisła I Kraków - Korona Kielce
15-01 13:40-13:58 C Ursus Warszawa - Cracovia
16-01 14:00-14:18 D Chojnik Jelenia Góra - Niedźwiadek Chełm
17-01 14:20-14:38 C Lechia Gdańsk - Ursus Warszawa
18-01 14:40-14:58 D Wisła I Kraków - Chojnik Jelenia Góra
19-01 15:00-15:18 C Tatran Stary Liskovec - Cracovia
20-01 15:20-15:38 D Korona Kielce - Niedźwiadek Chełm
21-01 15:40-15:58 C Cracovia - Lechia Gdańsk
22-01 16:00-16:18 D Niedźwiadek Chełm - Wisła I Kraków
23-01 16:20-16:38 C Tatran Stary Liskovec - Ursus Warszawa
24-01 16:40-16:58 D Korona Kielce - Chojnik Jelenia Góra

TERMINARZ GIER FINAŁOWYCH - rocznik 2001 (niedziela, 2.05.2010)
FINAŁ B

25-01    8:15-8:30    CF    3A    -    4C
26-01    8:35-8:50    CF    3B    -    4D
27-01    8:55-9:10    CF    3C    -    4A
28-01    9:15-9:30    CF    3D    -    4B
29-01    9:35-9:50         Przegrany meczu 25-01    -    Przegrany meczu 26-01
30-01    9:55-10:10    PF    Zwycięzca meczu 25-01    -    Zwycięzca meczu 26-01
31-01    10:15-10:30         Przegrany meczu 27-01    -    Przegrany meczu 28-01
32-01    10:35-10:50    PF    Zwycięzca meczu 27-01    -    Zwycięzca meczu 28-01
33-01    10:55-11:10    15    Przegrany meczu 29-01    -    Przegrany meczu 31-01
34-01    11:15-11:30    13    Zwycięzca meczu 29-01    -    Zwycięzca meczu 31-01
35-01    11:35-11:50    11    Przegrany meczu 30-01    -    Przegrany meczu 32-01
36-01    11:55-12:10    9    Zwycięzca meczu 30-01    -    Zwycięzca meczu 32-01

FINAŁ A
37-01    12:15-12:30    CF    1A    -    2C
38-01    12:35-12:50    CF    1B    -    2D
39-01    12:55-13:10    CF    1C    -    2A
40-01    13:15-13:30    CF    1D    -    2B
41-01    13:35-13:50         Przegrany meczu 37-01    -    Przegrany meczu 38-01
42-01    13:55-14:10    PF    Zwycięzca meczu 37-01    -    Zwycięzca meczu 38-01
43-01    14:15-14:30         Przegrany meczu 39-01    -    Przegrany meczu 40-01
44-01    14:35-14:50    PF    Zwycięzca meczu 39-01    -    Zwycięzca meczu 40-01
45-01    14:55-15:10    7    Przegrany meczu 41-01    -    Przegrany meczu 43-01
46-01    15:15-15:30    5    Zwycięzca meczu 41-01    -    Zwycięzca meczu 43-01
47-01    15:35-15:50    3    Przegrany meczu 42-01    -    Przegrany meczu 44-01
48-01    15:55-16:10    1    Zwycięzca meczu 42-01    -    Zwycięzca meczu 44-01


galeco cup logo.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty