Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Żaki > Grupa III (Kraków) Ż
Emocje do końca, ale Krakus zwycięski

Polonia Kraków - Krakus Nowa Huta 4-5 (0-1)

Gole: Patryk Godycki 3, Jakub Manijak 1 - Mikołaj Zięba 2, Kacper Zborowski 1, Michał Gocal 1, Kacper Sadzik 1
KRAKUS: Łukasz Zborowski, Kacper Zborowski, Aleksander Hołda, Michał Gocal, Mikołaj Senderski, Igor Sujak, Mikołaj Zięba, Maksymilian Bień, Hubert Pierzchnica, Kamil Sosin, Mateusz Rogóż, Kamil Rogóż, Paweł Partyła, Paweł Marciniak, Nikodem Biale, Karol Kuczmir, Kacper Sadzik.

Mecz Polonii z Krakusem odbywał się przy pięknej pogodzie. Od samego początku spotkanie było bardzo wyrównane. Długo trwało oczekiwanie na pierwszą bramkę, którą jako pierwsi w ostatniej minucie I połowy zdobyli młodzi zawodnicy Krakusa.

Po przerwie żaki Krakusa podwyższyły na 2-0. Następnie kontaktowego gola uzyskali piłkarze Polonii, ale goście odskoczyli aż na 5-1. Ambitnie grający gospodarze odrobili trzy bramki i emocje trwały do ostatniego gwizdka sędziego. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Krakusów 5-4.

Gratulacje dla obu drużyn za ambicję, postawę fair play i umiejętności piłkarskie.