Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > VI liga (Tarnów)

Tarnovia - Pogoria Pogórska Wola 3-3 (1-0)

Bramki dla Tarnovii: Janusz Surman 3; dla gości: Tomasz Lipiński 2 i Krzysztof Urban.
TARNOVIA: Paweł Jankowski - Piotr Jankowski (65 Barczak), Lis (73 Wilk), Skoczylas, Jarząb, Kocoł, Prokop (71 Pawłowski), Minnich (67 Wałek), Gucwa, Surman, Baszczewski,
POGORIA: Drewecki - R. Kapustka, Ziaja, G. Olszówka, M. Olszówka (Kudroń), W. Olszówka, S. Kapustka (Pinas), Lipiński, Urban, Pytel, Korus (Grela).

W 89 minucie Tarnovia prowadziła 3-1 i nic nie wskazywało, że może stracić punkty. Tymczasem ambitni goście najpierw strzelili kontaktowego gola, a w drugiej minucie doliczonego czasu gry doprowadzili do remisu.