Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > V liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orzeł Dębno - Victoria Witowice Dolne 1-1 (0-1)

1-1 Drużkowski 65
Sędziował Mariusz Kuś (Tarnów). Żółte kartki: R. Kudryk, Mikulec.

ORZEŁ: Mikołaj Gurgul - Robak, Piotrowski, Ł. Zapart (60 Drużkowski), P. Zapart, Pałka, Łazasz, Mateusz Gurgul, Płaneta (73 Greń) - Ogar, Bernady.

VICTORIA: Orzeł – Kafel (70 Kurzydło), P. Kudryk, Stawiarski, Bryniak - Skórnóg (77 Noga), Krawczyk, Bołoz (46 Mikulec), Piwowar - Zygmunt, R. Kudryk.

Mecz rozpoczął się od ataków gości, którzy w pierwszych 10 minutach stworzyli dwie dogodne sytuacje bramkowe. Gospodarze odpowiedzieli paroma dobrymi sytuacjami, jednak to goście z Witowic schodzili na przerwę prowadząc 1-0. Obrońca Orła popełnił błąd, podał piłkę wprost pod nogi napastnika drużyny przeciwnej Zygmunta, a ten omijając bramkarza skierował piłkę do bramki. W drugiej części meczu Orzeł grał lepiej i stwarzał coraz więcej sytuacji pod bramką Victorii. Po zaledwie 5 minutach przebywania na boisku do remisu doprowadził Drużkowski. W końcówce meczu Orzeł był bliski zdobycia drugiego gola, lecz miejscowym zabrakło szczęścia. Mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.