Słomniczanka Słomniki - Sokół Kocmyrzów 5-1

6-1 Patryk Strona 88
Sędziował Idzi Kucharczyk (Olkusz). Czerwona kartka: O. Rudziński (37).
SŁOMNICZANKA: Bubak - Nowaczek, P. Strona, Wierzbiński, Szewczyk - Jaworski (65 Kobiński), Zagrodzki, Szwagrzyk (85 Piwowarski) - Kwiatkowski, Trzeciakiewicz - Salamon (75 Drożniak).
SOKÓŁ: Mastalerz - D. Kałkus, P. Kopyść, Dominik (70 M. Kałkus), D. Rudziński, Piątek, Dudziński, Wąs, Gruchacz, Chomik (37 Smyrak), M. Rudziński (46 R. Sado).

Gospodarze już w 2. minucie objęli prowadzenie, ale w 11. Sokół wyrównał. Faulowany był Wąs i on też zdobył gola z karnego. W I połowie lepsze sytuacje miała Słomniczanka, ale nie potrafiła ich wykorzystać. Na 8 minut przed przerwą czerwoną kartkę za akcję ratunkową zobaczył O. Rudziński. Osłabienie kocmyrzowian wykorzystali miejscowi w pierwszym kwadransie II połowy, strzelając między 56. a 59. minutą trzy gole. W tym momencie było już właściwie po meczu.

Sokół grał bez Łacha i Zawrzykraja, którzy z powodu kontuzji będą pauzować ok. trzech tygodni.

Z naszych informacji wynika, że mecz zakończył się wynikiem 6-1. W protokole meczowym sędzia wpisał jednak 5-1 i taki rezultat został zatwierdzony przez WG MZPN.