Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków I)

Piliczanka Pilica - Przemsza Klucze 3-1 (2-0)

1-0 A. Kukułka 8 (karny)
2-0 Dudkiewicz 35
2-1 Mucha 50
3-1 Węglarz 72

Sędziowała Joanna Ściepura (Olkusz). Żółte kartki: Ziaja, Grabowski - Mól, G. Majcherkiewicz, Guguła (2), Łaskawiec. Czerwona kartka: Guguła (PK, 71, druga żółta).
PILICZANKA: Stolarski - A. Kukułka, Mrówka, Olszewski, Ziaja - Węglarz (70 Kozłowski), T. Kukułka (63 Żelazny), Walnik (84 Kurpias), Kardynał (55 Kowal) - Grabowski, Dudkiewicz.
PRZEMSZA: Łaskawiec - Hys, Guguła, Porcz - Ziębiński, Kulawik, Mól, F. Wołkiewicz, Mucha (80 Krawczyk) - G. Majcherkiewicz, Słaboń.

Gospodarze dość szybko objęli prowadzenie - z karnego. W 27. minucie Przemsza mogła wyrównać, ale jej zawodnik nie trafił do bramki opuszczonej przez Stolarskiego. Zamiast 1-1 wkrótce było 2-0, po strzale Dudkiewicza w "okienko".

Zaraz po przerwie goście złapali kontakt - po uderzeniu Muchy piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Dogonić Piliczanki im się nie udało, zwłaszcza że od 71. minuty grali w dziesiątkę (czerwona kartka Guguły). Po chwili wynik ustalił Grabowski - po wrzutce Kozłowskiego z wolnego.