Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze starsi > II liga (Kraków)

Raba Dobczyce - Skawinka Skawina 2-1 (1-0)

1-0 Michał Zborowski 12

1-1 ???

2-1 Łukasz Batko 56

Trampkarzy Raby motywowała w tym spotkaniu chęć odegrania się za porażkę z rundy jesiennej 1-7. Młodzi gracze z Dobczyc już w 12. minucie objęli prowadzenie po golu Michała Zborowskiego. Mimo coraz lepszej gry gości Raba nie oddała prowadzenia w I połowie.

Zaraz po przerwie Skawinka zdobyła bramkę po rzucie rożnym, wykorzystując błąd obrony miejscowych. W 56. minucie gospodarze po raz drugi wyszli na prowadzenie, po wzorowej kontrze, którą na bramkę zamienił Łukasz Batko. Skawinianie atakowali coraz groźniej, ale bez efektu. Trampkarze Skawinki ponieśli drugą porażkę w tym sezonie - z dobrze grającą w tej rundzie Rabą.