Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze starsi > Grupa wydzielona (Kraków B)

Lotnik Kryspinów - Orliki Mników 5-0 (1-0)

ORLIKI: Wojciech Kania, Jakub Lorek, Piotr Kadula, Przemysław Kwoka, Dominik Bator, Artur Kasperek, Mateusz Skrzypoń, Marcin Pospóła, Jakub Kisiel, Mateusz Waluszczyk, Piotr Haber. Rezerwowi: Kamil Kijania, Dawid Kania, Przemysław Dziedzic.

Derbowy mecz drużyn z gminy Liszki przebiegał w sportowej atmosferze. Wynik 5-0 dla Lotnika Kryspinów był trochę za wysoki.

Po I połowie było tylko 1-0, ale w tym okresie bardziej sprawiedliwy byłby remis, gdyż P. Dziedzic nie wykorzystał idealnej szansy na wyrównanie. Po przerwie do 56. minuty gra była nadal wyrównana, ale od tego momentu zaznaczyła się przewaga fizyczna drużyny Lotnika. Piotr Haber po zespołowej akcji mógł zdobyć honorowego gola, na którego drużyna Orlików zasłużyła.