Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze młodsi > II liga (Kraków)

Pogoń Miechów - Grębałowianka Kraków 1-2 (1-1)

Sędziował Marcin Pomierny.
POGOŃ:
Piec, Łata, Błaszczyk, Tambor, Manterys, Nawrot, Warchoł, Ziętek, Michał Chrzęstek, Mateusz Chrzęstek, Kluza, Łucka, Wiejata.
GRĘBAŁOWIANKA: Migdał, Satoła, Rybiński, Kustosz, Pieniążek, Kleszcz, Wiatr, Radosz, Żaba, Sikora, Mazur, Skowroński, Głowa, Lenart, Mączyński, Jakubek, Durmała, Kozerski.

Pogoń dobrze zaczęła - w 6. minucie Wiejata zdobył gola z wolnego. Strzelił do bramki dołem, obok muru. 5 minut później było 1-1. W zamieszaniu podbramkowym Żaba uderzył w "długi" róg. Ten sam zawodnik strzelił zwycięskiego gola dla Grębałowianki w 58. minucie - podobnie jak w I połowie: w zamieszaniu na polu karnym miechowian.