Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze młodsi > II liga (Kraków)
Bramka-ozdoba meczu na szczycie

Skawinka-Armatura 3-1 (2-1)

Gole dla Skawinki: Pyka, Barcik, M. Kędziora

W meczu o pierwsze miejsce spotkały się jak dotąd najlepiej spisujące się drużyny w lidze. Od pierwszych minut Skawinka ruszyła do ataku i bramkę na 1-0 zdobył niezawodny Przemysław Pyka. Po niespełna paru minutach Armatura zdobyła wyrównującą bramkę kontrując Skawinkę. Niebawem po prostopadłym podaniu od Pyki w akcji sam na sam z bramkarzem znalazł się Barcik i pokonał bramkarza gości. Pierwsza połowa obfitowała w dużo ładnych akcji po jednej, jak i drugiej stronie, ale nie obyło się bez ostrej gry i fauli.
Po przerwie gra była bardzo wyrównana, ale to drużyna Skawinki zdołała zdobyć bramkę.
Z rzutu wolnego dośrodkowywał Marczyk, a Maciej Kędziora uderzył z pierwszej piłki. Bramka na 3-1 była ozdobą meczu na szczycie.