Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Trampkarze młodsi > I liga (Kraków) TM

Wieczysta Kraków - Dalin Myślenice 5-0 (1-0)

4-0 Jakub Tracz 50
5-0 Dawid Jazgar 59
WIECZYSTA:
Jakub Sosnowski (31 Grzegorz Fundament) - Damian Sałapat (55 Kacper Kordecki), Jakub Goleniec, Michał Łanoszka, Jakub Dąbrowski - Bartosz Włodarski (50 Jakub Wojtan), Dawid Jazgar, Jakub Tracz, Michał Kurdziel - Grzegorz Antolak (45 Krzysztof Duroń, 55 Sebastian Małysza), Tomasz Białowąs (31 Szymon Dubiel, 50 Daniel Kędzior). Trener Grzegorz Plata.

Goście praktycznie nie istnieli na boisku, lecz ich zawodnicy tak zagęścili dostęp do swojej bramki, że pomimo wielu prób w pierwszej połowie Wieczysta zdobyła tylko jedną bramkę. Stało się to po ładnym uderzeniu Jakuba Tracza, który w 29. minucie przelobował bramkarza; piłka wpadła do siatki ocierając się jeszcze o poprzeczkę.

Druga część meczu rozpoczęła się od zdobycia drugiego gola, a autorem był Szymon Dubiel. Trzecią bramkę zdobył Jakub Dąbrowski, było to jego pierwsze trafienie w rundzie. Wkrótce gospodarze trafili po raz czwarty, a mocnym uderzeniem z woleja popisał się ponownie Jakub Tracz. Kropkę nad „i” postawił w 59. minucie Dawid Jazgar - po indywidualnej akcji pokonał on bramkarza Dalinu i ustalił wynik na 5-0.

Wieczysta miała jeszcze wiele sytuacji bramkowych, ale ich nie wykorzystała.