Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Trampkarze młodsi > I liga (Kraków) TM

Wieczysta Kraków - Prokocim Kraków 1-1 (0-1)

0-1 ??? 4
1-1 Bartosz Włodarski 53
WIECZYSTA:
Grzegorz Fundament - Damian Sałapat, Jakub Goleniec, Stanisław Hejmo, Michał Łanoszka, Grzegorz Antolak, Tomasz Białowąs, Jakub Tracz, Dawid Jazgar, Bartosz Włodarski (50 Michał Kurdziel), Michał Mamczur. Trener Grzegorz Plata.

- Dawno nie widziałem takiego meczu jak ten z Prokocimiem. Obie drużyny zademonstrowały naprawdę piękny futbol jak na swój wiek - powiedział Grzegorz Plata, trener Wieczystej.

Trampkarze Prokocimia szybko zdobyli gola. Obrońca gości mocno wybił piłkę z wolnego z własnego pola karnego, ta trafiła do napastnika, który po samotnym rajdzie wykorzystał szansę. Wieczysta reklamowała spalonego, ale sędzia bramkę uznał. Gospodarze dążyli do wyrównania, ale rośli i silni fizycznie rywale skutecznie to uniemożliwiali. Do przerwy zatem 0-1.

W II połowie zawodnicy gospodarzy twardo ruszyli do przodu. Gra z obu stron była twarda, ale bez żadnych złośliwości. W tej części meczu zdecydowaną przewagę uzyskała Wieczysta i kilka sytuacji podbramkowych mogło przynieść wyrównanie. Udała się ta sztuka w 53. minucie. Jakub Tracz bardzo ładnie podał do wbiegającego prawą stroną Bartosza Włodarskiego, a ten pięknym strzałem obok wyciągnietego jak struna bramkarza Prokocimia zdobył wyrównującego gola.

Oba zespoły chciały uzyskać zwycięskie trafienie, ale bliżsi byli trampkarze Wieczystej, którzy mieli bodaj trzy dogodne sytuacje, oddali poza tym kilka strzałów, które wybronił bramkarz gości. Najlepszą okazję miał Tomasz Białowąs, który z dwóch rozwiązań wybrał to gorsze - sam próbował trafić do bramki zamiast podać do lepiej ustawionego Michała Mamczura.