Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Rozgrywki halowe > Juniorzy starsi > Ekstraklasa (Kraków)

Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków 4-1 (1-0)

3-1 Leksander 43

4-1 Buras 50

HUTNIK: Dawid Marosek, Norbert Jasowicz, Tomasz Jacaszek - Paweł Mogielnicki, Szymon Żelasko, Jakub Cieśla, Kamil Krawczyk, Rafał Nawrot, Łukasz Leksander, Jakub Orłowski, Bartosz Jagła, Damian Buras, Mateusz Lampart, Mariusz Sierakowski, Damian Lubera. Trener: Andrzej Paszkiewicz.

GARBARNIA: Sebastian Ropek, Bartłomiej Bruzda - Jakub Kopeć, Adrian Piechówka, Mateusz Krajewski, Maciej Wlazło, Aleksander Talkowski, Paweł Mirończuk, Michał Homoncik, Kamil Wilk, Mateusz Stolarski, Tomasz Kalicki, Marcin Mucha, Jan Zygmunt.  Trener: Robert Włodarz.

Mecz Hutnika z Garbarnią miał także spory ciężar gatunkowy, wszak zwycięzca awansował na drugiej miejsce w tabeli, a jest ono premiowane małopolskim finałem. Nowohucianie wystawili mocny skład, a mimo tego "Brązowi" długimi fragmentami dotrzymywali im kroku. Pierwsza bramka padła dopiero w ostatniej minucie pierwszej połowy. Jagła strzelił z dość ostrego kata i piłka poszybowała w "dłuższy róg". Tuż po przerwie Homoncik - po zagraniu Wilka - ładnym uderzeniem wyrównał, a radość "Garbarzy" była tak duża, że po upływie kilkunastu sekund stracili drugą bramkę. Trafienie Leksandra - z dobitki - na 3-1 zadecydowało o sukcesie Hutnika.