Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Orliki > Kraków (grupa D)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Górnik Libiąż102847-5910000-0000102847-5910
2Bronowianka II Kraków102724-890171818-7601396-1300
3Cracovia IV102331-1072161620-35104711-7211
4Prądniczanka Kraków101615-1551481010-14314265-1200
5Wawel Kraków101416-1642491316-16414110-0010
6Bibiczanka Bibice101018-22316101018-22316000-0000
7Wulkan Rudno101014-26316101-1100191013-15315
8Clepardia Kraków101012-22316475-5211637-17105
9AP Krzeszowice10913-29307333-131027610-16205
10Pogoń Skotniki1099-25307232-5101867-20206
11Krakus II Nowa Huta1045-26118501-14005544-12113
1. kolejka 13 listopada 2011
Bibiczanka Bibice0-1Krakus II Nowa Huta13 listopada, 09:00
Bibiczanka Bibice6-1Clepardia Kraków13 listopada, 09:30
Wawel Kraków3-3Krakus II Nowa Huta13 listopada, 10:00
Wawel Kraków3-0Clepardia Kraków13 listopada, 10:30
Prądniczanka Kraków0-2Bronowianka II Kraków13 listopada, 11:00
Prądniczanka Kraków2-2Cracovia IV13 listopada, 11:30
Bronowianka II Kraków2-1Cracovia IV13 listopada, 12:00
2. kolejka 27 listopada 2011
Bibiczanka Bibice0-2Bronowianka II Kraków27 listopada, 14:30
Bibiczanka Bibice2-6Cracovia IV27 listopada, 15:00
Wawel Kraków1-2Bronowianka II Kraków27 listopada, 15:30
Wawel Kraków1-2Cracovia IV27 listopada, 16:00
Clepardia Kraków3-1AP Krzeszowice27 listopada, 16:30
Clepardia Kraków1-0Pogoń Skotniki27 listopada, 17:00
AP Krzeszowice2-0Pogoń Skotniki27 listopada, 17:30
3. kolejka 3 grudnia 2011
Bibiczanka Bibice0-0Wawel Kraków3 grudnia, 09:00
Bibiczanka Bibice0-3Prądniczanka Kraków3 grudnia, 09:30
Wawel Kraków1-2Prądniczanka Kraków3 grudnia, 10:00
Pogoń Skotniki2-1Wulkan Rudno3 grudnia, 10:30
Pogoń Skotniki0-4Górnik Libiąż3 grudnia, 11:00
Wulkan Rudno1-11Górnik Libiąż3 grudnia, 11:30
4. kolejka 10 grudnia 2011
Bibiczanka Bibice2-3Wulkan Rudno10 grudnia, 09:00
Bibiczanka Bibice0-5Górnik Libiąż10 grudnia, 09:30
Wawel Kraków2-1Wulkan Rudno10 grudnia, 10:00
Wawel Kraków1-6Górnik Libiąż10 grudnia, 10:30
Prądniczanka Kraków0-3AP Krzeszowice10 grudnia, 11:00
Prądniczanka Kraków0-3Pogoń Skotniki10 grudnia, 11:30
Bronowianka II Kraków4-2AP Krzeszowice10 grudnia, 12:00
Bronowianka II Kraków3-0Pogoń Skotniki10 grudnia, 12:30
Cracovia IV3-0Krakus II Nowa Huta10 grudnia, 13:00
Cracovia IV2-1Clepardia Kraków10 grudnia, 13:30
Krakus II Nowa Huta1-2Clepardia Kraków10 grudnia, 14:00
5. kolejka 14 stycznia 2012
Prądniczanka Kraków2-1Wulkan Rudno14 stycznia, 13:00
Prądniczanka Kraków0-1Górnik Libiąż14 stycznia, 13:30
Bronowianka II Kraków2-0Wulkan Rudno14 stycznia, 14:00
Bronowianka II Kraków2-3Górnik Libiąż14 stycznia, 14:30
Cracovia IV4-1AP Krzeszowice14 stycznia, 17:00
Cracovia IV7-0Pogoń Skotniki14 stycznia, 17:30
Krakus II Nowa Huta0-3AP Krzeszowice14 stycznia, 18:00
Krakus II Nowa Huta0-3Pogoń Skotniki14 stycznia, 18:30
6. kolejka 21 stycznia 2012
Krakus II Nowa Huta0-3Wulkan Rudno21 stycznia, 17:00
Krakus II Nowa Huta0-3Górnik Libiąż21 stycznia, 17:30
Clepardia Kraków1-1Wulkan Rudno21 stycznia, 18:00
Clepardia Kraków0-3Górnik Libiąż21 stycznia, 18:30
7. kolejka 29 stycznia 2012
Bibiczanka Bibice3-0AP Krzeszowice28 stycznia, 10:30
Bibiczanka Bibice5-1Pogoń Skotniki28 stycznia, 11:00
Wawel Kraków2-0AP Krzeszowice28 stycznia, 11:30
Wawel Kraków2-0Pogoń Skotniki28 stycznia, 12:00
Prądniczanka Kraków3-0Krakus II Nowa Huta28 stycznia, 12:30
Prądniczanka Kraków3-2Clepardia Kraków28 stycznia, 13:00
Bronowianka II Kraków3-0Krakus II Nowa Huta28 stycznia, 13:30
Bronowianka II Kraków2-1Clepardia Kraków28 stycznia, 14:00
Kolejka przełożona 29.01 na 28.01.2012
8. kolejka 4 lutego 2012
AP Krzeszowice1-3Wulkan Rudno4 lutego, 09:00
AP Krzeszowice0-10Górnik Libiąż4 lutego, 09:30
Cracovia IV3-0Wulkan Rudno4 lutego, 10:00
Cracovia IV1-1Górnik Libiąż4 lutego, 10:30

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty