Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Orliki > Kraków (grupa B)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Górale Nowy Targ102727-12901000-0000102727-12901
2Armatura I Kraków102421-780281814-5602267-2200
3Akademia Piłkarska 21 II102332-772192031-7621131-0100
4MOSiR Bochnia102023-8622233-310181720-5521
5Hutnik II Kraków101622-15514101622-15514000-0000
6Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów101422-20424103-500191419-15423
7Cracovia II101113-15325688-8222435-7103
8Krakus I Nowa Huta10910-17235578-6212522-11023
9Pogoń Miechów1099-29307434-10103665-19204
10Bronowianka I Kraków1068-29208768-19205300-10003
11Słowik Olkusz1005-330010301-12003704-21007
1. kolejka 12 listopada 2011
Pogoń Miechów0-3Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów12 listopada, 09:00
Pogoń Miechów0-3Górale Nowy Targ12 listopada, 09:30
Słowik Olkusz0-2Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów12 listopada, 10:00
Słowik Olkusz1-5Górale Nowy Targ12 listopada, 10:30
Armatura I Kraków3-0Bronowianka I Kraków12 listopada, 16:30
Armatura I Kraków1-0Cracovia II12 listopada, 17:00
Bronowianka I Kraków0-5Cracovia II12 listopada, 17:30
2. kolejka 26 listopada 2011
Hutnik II Kraków1-0Bronowianka I Kraków26 listopada, 09:00
Hutnik II Kraków3-0Cracovia II26 listopada, 09:30
Akademia Piłkarska 21 II6-0Bronowianka I Kraków26 listopada, 10:00
Akademia Piłkarska 21 II3-0Cracovia II26 listopada, 10:30
Pogoń Miechów4-0Słowik Olkusz26 listopada, 11:00
Pogoń Miechów0-4MOSiR Bochnia26 listopada, 11:30
Słowik Olkusz0-5MOSiR Bochnia26 listopada, 12:00
3. kolejka 4 grudnia 2011
Armatura I Kraków2-0Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów4 grudnia, 14:30
Armatura I Kraków1-2Górale Nowy Targ4 grudnia, 15:00
Bronowianka I Kraków0-3Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów4 grudnia, 15:30
Bronowianka I Kraków0-3Górale Nowy Targ4 grudnia, 16:00
Cracovia II2-0Słowik Olkusz4 grudnia, 16:30
Cracovia II0-2MOSiR Bochnia4 grudnia, 17:00
Krakus I Nowa Huta2-0Słowik Olkusz4 grudnia, 17:30
Krakus I Nowa Huta1-1MOSiR Bochnia4 grudnia, 18:00
Mecz przerwany przy stanie 1-1
4. kolejka 11 grudnia 2011
Cracovia II0-0Krakus I Nowa Huta11 grudnia, 12:30
Cracovia II3-0Pogoń Miechów11 grudnia, 13:00
Krakus I Nowa Huta3-0Pogoń Miechów11 grudnia, 13:30
Bronowianka I Kraków4-3Słowik Olkusz11 grudnia, 14:00
Bronowianka I Kraków0-2MOSiR Bochnia11 grudnia, 14:30
Armatura I Kraków1-0Słowik Olkusz11 grudnia, 15:00
Armatura I Kraków2-1MOSiR Bochnia11 grudnia, 15:30
5. kolejka 18 grudnia 2011
Hutnik II Kraków6-1Słowik Olkusz18 grudnia, 12:30
Hutnik II Kraków0-3MOSiR Bochnia18 grudnia, 13:00
Akademia Piłkarska 21 II2-0Słowik Olkusz18 grudnia, 13:30
Akademia Piłkarska 21 II2-2MOSiR Bochnia18 grudnia, 14:00
Bronowianka I Kraków3-0Krakus I Nowa Huta18 grudnia, 14:30
Bronowianka I Kraków1-3Pogoń Miechów18 grudnia, 15:00
Armatura I Kraków3-0Krakus I Nowa Huta18 grudnia, 15:30
Armatura I Kraków1-2Pogoń Miechów18 grudnia, 16:00
6. kolejka 8 stycznia 2012
MOSiR Bochnia2-1Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów8 stycznia, 12:30
MOSiR Bochnia1-2Górale Nowy Targ8 stycznia, 13:00
Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów3-5Górale Nowy Targ8 stycznia, 13:30
Hutnik II Kraków0-1Akademia Piłkarska 21 II15 stycznia, 13:00
Mecz przełożony z 8.01 na 15.01.2012
Hutnik II Kraków0-4Armatura I Kraków22 stycznia, 11:30
Mecz przełożony z 8.01 na 22.01.2012
Akademia Piłkarska 21 II2-3Armatura I Kraków8 stycznia, 15:00
7. kolejka 15 stycznia 2012
Hutnik II Kraków5-3Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów8 stycznia
Mecz przełożony z 15.01 na 8.01.2012
Hutnik II Kraków0-1Górale Nowy Targ15 stycznia, 13:30
Akademia Piłkarska 21 II2-2Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów15 stycznia, 14:00
Akademia Piłkarska 21 II5-0Górale Nowy Targ15 stycznia, 14:30
8. kolejka 22 stycznia 2012
Hutnik II Kraków2-2Krakus I Nowa Huta14 stycznia, 09:00
Mecz przełożony z 22.01 na 14.01.2012
Hutnik II Kraków5-0Pogoń Miechów14 stycznia, 09:30
Mecz przełożony z 22.01 na 14.01.2012
Akademia Piłkarska 21 II3-0Krakus I Nowa Huta14 stycznia, 10:00
Mecz przełożony z 22.01 na 14.01.2012
Akademia Piłkarska 21 II6-0Pogoń Miechów14 stycznia, 10:30
Mecz przełożony z 22.01 na 14.01.2012
Cracovia II2-2Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów22 stycznia, 14:30
Cracovia II1-4Górale Nowy Targ22 stycznia, 15:00
Krakus I Nowa Huta2-3Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów22 stycznia, 15:30
Krakus I Nowa Huta0-2Górale Nowy Targ22 stycznia, 16:00

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty