Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Młodzicy > Kraków (grupa B)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Hutnik II Kraków92756-590092756-5900000-0000
2Jadwiga II Kraków92491-280182491-1800100-1001
3Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów91829-20603000-000091829-20603
4Wanda Kraków91836-2160371836-6601200-15002
5Gdovia Gdów91338-254143622-42016716-21213
6Orzeł Sidzina91229-264054616-102025613-16203
7Albertus Kraków91014-2931561014-8312300-21003
8Zelczynka Zelczyna948-61117101-5001847-56116
9Podgórze Kraków937-63108502-25005435-38103
10Piast Skawina911-63018211-9011700-54007
1. kolejka 27 listopada 2011
Albertus Kraków0-3Podgórze Kraków27 listopada, 13:30
Na boisku 7-0, po weryfikacji 0-3 w.o.
Albertus Kraków0-3Orzeł Sidzina27 listopada, 14:00
Na boisku 2-2, po weryfikacji 0-3 w.o.
Podgórze Kraków2-9Orzeł Sidzina27 listopada, 14:30
Gdovia Gdów9-0Piast Skawina27 listopada, 15:00
Gdovia Gdów11-0Zelczynka Zelczyna27 listopada, 15:30
Piast Skawina1-1Zelczynka Zelczyna27 listopada, 16:00
Hutnik II Kraków1-0Jadwiga II Kraków27 listopada, 16:30
Hutnik II Kraków3-0Wanda Kraków27 listopada, 17:00
Jadwiga II Kraków12-0Wanda Kraków27 listopada, 17:30
2. kolejka 3 grudnia 2011
Hutnik II Kraków9-0Piast Skawina4 grudnia, 09:00
Hutnik II Kraków9-1Zelczynka Zelczyna4 grudnia, 09:30
Jadwiga II Kraków14-0Piast Skawina4 grudnia, 10:00
Jadwiga II Kraków16-0Zelczynka Zelczyna4 grudnia, 10:30
Wanda Kraków6-0Albertus Kraków4 grudnia, 11:00
Wanda Kraków6-1Podgórze Kraków4 grudnia, 11:30
Albertus Kraków2-2Gdovia Gdów4 grudnia, 12:00
Podgórze Kraków0-7Gdovia Gdów4 grudnia, 12:30
Kolejka przełożona z 3.12 na 4.12.2011
3. kolejka 21 stycznia 2012
Wanda Kraków3-1Orzeł Sidzina21 stycznia, 15:30
Wanda Kraków4-1Gdovia Gdów21 stycznia, 16:00
Orzeł Sidzina2-4Gdovia Gdów21 stycznia, 16:30
4. kolejka 22 stycznia 2012
Wanda Kraków11-0Piast Skawina22 stycznia, 14:00
Wanda Kraków5-0Zelczynka Zelczyna22 stycznia, 14:30
Zelczynka Zelczyna1-5Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów22 stycznia, 15:00
Orzeł Sidzina5-0Piast Skawina22 stycznia, 15:30
Orzeł Sidzina3-4Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów22 stycznia, 16:00
Piast Skawina0-8Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów22 stycznia, 16:30
Hutnik II Kraków6-0Albertus Kraków22 stycznia, 17:00
Hutnik II Kraków15-1Podgórze Kraków22 stycznia, 17:00
Jadwiga II Kraków9-0Albertus Kraków22 stycznia, 17:30
Na boisku 9-1, po weryfikacji 9-0 w.o.
Jadwiga II Kraków17-0Podgórze Kraków22 stycznia, 18:00
5. kolejka 29 stycznia 2012
Hutnik II Kraków5-0Orzeł Sidzina29 stycznia, 11:30
Hutnik II Kraków6-2Gdovia Gdów29 stycznia, 12:00
Jadwiga II Kraków6-0Orzeł Sidzina29 stycznia, 12:30
Hutnik II Kraków2-1Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów29 stycznia, 13:00
Jadwiga II Kraków7-0Gdovia Gdów29 stycznia, 13:30
Gdovia Gdów2-4Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów29 stycznia, 14:00
Jadwiga II Kraków10-1Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów29 stycznia, 14:30
6. kolejka 3 marca 2012
Albertus Kraków3-0Piast Skawina3 marca, 11:00
Albertus Kraków8-0Zelczynka Zelczyna3 marca, 11:30
Podgórze Krakóww.Piast Skawina3 marca, 12:00
Podgórze Kraków0-3Zelczynka Zelczyna3 marca, 12:30
Albertus Kraków1-0Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów3 marca, 13:00
Podgórze Kraków0-3Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów3 marca, 13:30
Orzeł Sidzina6-2Zelczynka Zelczyna3 marca, 14:00
Wanda Kraków1-3Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów3 marca, 14:30

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty