Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi
Stoisko 305, czyli SMS na Targach Edukacyjnych2011-03-22 09:50:00

W 13. Targach Edukacyjnych w Krakowie wśród ponad stu wystawców będzie również Zespół Społecznych Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. SMS zaprasza w dniach 23-25 marca na stoisko nr 305.


Szkoła z ul. Szablowskiego zaprezentuje się bardzo wszechstronnie i kompleksowo, a przy tym atrakcyjnie! Przede wszystkim będą rozdawane ulotki informujące o tym jak dostać się do gimnazjum czy liceum. Przygotowano też Szkolny Magazyn Sportowy, czyli ukazujące się co dwa miesiące pismo uczniów, nauczycieli i trenerów. W najnowszym numerze m.in. artykuł o 11 uczniach SMS-u, którzy wygrali (w barwach Wisły) wielki międzynarodowy turniej piłkarski w Las Vegas. Ponadto wiele innych publikacji ukazujących bogate i ciekawe życie szkoły.

Podczas Targów na stoisku SMS-u będzie można zobaczyć interesujące materiały audiowizualne, m.in. filmową wizytówkę szkoły, pokazującą jej sukcesy dydaktyczne i sportowe.


- Ze zrozumiałych względów nie przybędą znani absolwenci, reprezentanci Polski Jakub Błaszczykowski czy bracia Brożkowie, ale z kandydatami na uczniów porozmawiają aktualni uczniowie i to nie tylko piłkarze. Pojawią się uczęszczający do SMS młodzi hokeiści Michał Karcz, Łukasz Sznotala i Marek Bryła, którzy zdobyli wraz z Cracovią mistrzostwo Polski. Ponadto jeden z utalentowanych piłkarsko uczniów ma zaprezentować cyrkową żonglerkę - mówi Mirosław Gilarski, dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie.

13. Targi Edukacyjne w Krakowie odbędą się w dniach 23-25 marca 2011.
Pełny program targów: www.targiedukacyjne.pl
Tereny targowe: Kraków, ul. Centralna 41A
Godziny otwarcia: 9.00-15.00

 

rst
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty