Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi
Cracovia zagra z Realem Madryt2010-10-20 23:17:00

Jak informuje serwis www.cracovia.pl, w najbliższy weekend na nowym stadionie Cracovii przy ulicy Kałuży 1 dojdzie do niezwykle atrakcyjnego turnieju. Pod Wawel przyjedzie m.in. drużyna Realu Madryt!


Będzie to ekipa młodzieżowa złożona z nastoletnich piłkarzy, którzy za kilka lat być może zastąpią gwiazdy zespołu Królewskich.

Turniej ALPINE Junior Cup zostanie rozegrany w kategorii wiekowej U-18. Poza Realem do Krakowa zawitają również drużyny Rapidu Wiedeń i MŠK Žilina. Gospodarzem zawodów będzie oczywiście młodzieżowa drużyna Cracovii, którą poprowadzi trener Stanisław Owca.

- Spodziewamy się turnieju na wysokim poziomie, myślę, że zespoły, które do nas przyjadą pokażą niezły futbol. Zachęcamy wszystkich fanów do kibicowania naszej drużynie w starciu z wielkim Realem Madryt
- mówi Przemysław Urbański, rzecznik prasowy MKS Cracovia SSA.

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na cele charytatywne. - Pieniądze z biletów przekażemy Oddziałowi Ortopedii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu - wyjaśnia Karolina Szydłowska, rzecznik prasowy ALPINE Construction Polska.

Firma ALPINE jest generalnym wykonawcą uroczyście otwartego 25 września nowego stadionu Cracovii. ALPINE to  jeden z największych w Europie koncernów budowlanych wyróżniający się doświadczeniem i kompetencjami w zakresie budownictwa sportowego. Obecnie ALPINE w konsorcjum jest generalnym wykonawcą kilku najważniejszych inwestycji na rynku polskim, m.in. budowy Stadionu Narodowego w Warszawie oraz stadionu piłkarskiego PGE Arena Gdańsk.

Harmonogram turnieju:

23.10.2010 (sobota)
Cracovia - Real Madryt, godz. 11:30
Rapid Wiedeń - MŠK Žilina, godz. 13:10

24.10.2010 (niedziela)
Mecz o trzecie miejsce, godz. 10:00
Finał, godz. 11:40

Ceny biletów:
5 zł - bilet jednodniowy (umożliwia obejrzenie dwóch meczów rozgrywanych tego samego dnia)
9 zł - bilet dwudniowy (umożliwia obejrzenie wszystkich spotkań turnieju).

Wejściówki będą sprzedawane wyłącznie na sektory A i B. Pozostałe sektory stadionu będą nieczynne. Karnetowicze wejdą za darmo.

Więcej informacji: www.cracovia.pl
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty